Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

31 gada vecumā sieviete izskatās vislabāk

Kā liecina jauns Lielbritānijā veikts pētījums, sievietes savā mūžā vislabāk izskatās 31 gadu vecumā, kad dabiskais skaistums, pārliecība par sevi un gadu laikā izveidojusies stila izjūta padara viņas kopumā pievilcīgākās par jaunākām meitenēm, vēsta britu bulvārprese.

Pētījumā piedalījās vairāk nekā 2000 sieviešu un vīriešu. 70% respondentu atbildēja, ka pārliecība par sevi ir svarīgākais faktors, kas padara sievieti pievilcīgu. 67% norādīja, ka būtisks ir izskats, bet 47% - ka svarīgākā ir stila izjūta.

Gandrīz divas trešdaļas aptaujāto sieviešu piekrita, ka skaistums ar vecumu pieaug. Vairāk nekā puse atzina, ka ar laiku spējušas tikt vaļā no pusaudžu kompleksiem un jūtas daudz skaistākas. Vēl 55% uzsvēra, ka šo gadu laikā pakāpeniski noskaidrojušas, kāds grims viņām piestāv vislabāk.

Aptauja tika veikta pēc iepirkšanās telekanāla «QVC» pasūtījuma. Kā norādīja kanāla pārstāve, pētījuma rezultāti tikai apliecinājuši to, kas jau sen bijis zināms. «Patiess skaistums ir kas vairāk par pievilcīgu ārieni. Tas ir pārliecības, stila un personības kombinācija.»

0 Komentāri