Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Lingita Lina Bopulu pasludināta par «Miss Top of the World Latvia 2013»

  • Raksts
  • Foto
Foto: Publicitātes foto

Sestdien, 9. novembrī, Jūrmalā, restorānā «Granāts» notika «Miss Top of the World Latvia 2013» kronēšanas ceremonija.

Pasākuma izskaņā tika atklāts tās dalībnieces vārds, kura kā pirmā no Latvijas kāps uz konkursa skatuves, lai piepildītu, iespējams, vienu no saviem lielākiem dzīves sapņiem – kļūtu par konkursa uzvarētāju.

Pirmais starptautiskais skaistumkonkurss «MissTop of the World 2013» notiks no pirmā līdz astotajam decembrim. Šova fināls, sestdien, 7. decembrī.

Skaistumkonkursa īpašnieki ir fonda «IntRIGA World» pārstāvji, proti, Kristīne Lindenblate, Liene Skulme un Mainots Vecvagars.

Par titulu «Miss Top of the World Latvia 2013» kopumā cīnījās sešpadsmit pretendentes, taču konkursa rīkotāji finālam pielaida deviņas meitenes.

1. Laima Ozola

Vecums: 18

Valodas: angļu, vācu, krievu

Kāpēc pieteicās: kāpēc nepamēģināt? Grib dibināt sakarus, dzīvot ārzemēs, tur arī studēt, strādāt.

Grib mācīties starptautisko tūrismu «Turībā». Interesē viss, kas saistīts ar tūrismu.

Gribētu būt fotomodele.

Nodarbojusies ar profesionālo sportu – volejbols, bijusi kapteine. Veselības dēļ pārtraukusi.

Strādā promoaģentūrā.

Vadījusi pasākumus.

Patīk gatavot, labprāt piedalītos kādā starptautiskā konkursā.

2. Diāna Šedko

Vecums: 25

Valodas: angļu, krievu, vācu, portugāļu

Dzīvojusi 1 gadu Portugālē, strādājusi kā akrobātisko triku trenere tūristiem.

Izglītība – vid.speciālā – stiliste, vizāžiste, nagu meistare. Piedalījusies stilistu konkursos.

Ir savs bizness.

Hobijs: 4 truši.

Katru nedēļu dzied karaoke.

Piedalījusies street dance čempionātā.

3. Dana Sadovenko

Vecums: 21

Valodas: krievu, angļu, latīņu

Juridiskās fakultātes maģistrs

Draugs ierosināja pieteikties konkursam.

Darbojusies kā modele.

Dejojusi sporta dejas. Patīk būt uzmanības centrā.

Interesē starptautiskā jurisprudence.

Gribētu piedalīties kādā citā pasaules konkursā. Patīk lasīt, dejo šovbaletā.

Taisa rotas, ir spēlējusi klavieres.

4. Lingita Lina Bopulu: «Galvenā titula ieguvējai jābūt ne tikai skaistai, bet arī gudrai. Latvijas pārstāvei, protams, nav vienkāršs uzdevums. Viņa būs pastiprinātā uzmanības centrā. Galvenais, nebaidīties,» tā Lingita. Viņa uzskata, ka piedalīšanās žurnāla «Playboy» rīkotajā konkursā «Playmate» Filipīnās viņai tikai nāks par labu. «Tā bija laba pieredze.

5. Elīna Gigele (18): «ituls un kronis viņai palīdzētu gūt popularitāti. «Apgūstu viesnīcas administratora profesiju. Esmu mēģinājusi startēt arī skaistumkonkursā «Mis un Misters Rēzekne», taču neiekļuvu starp finālistiem,» stāsta Elīna, kuru peldkostīmu iznāciens neuztrauc.

6. Elizabete Dzierkale (18). Elizabete pārunās neslēpa, ka viņa visu laiku atrodoties baumu krustugunīs. «No malas izskatos iedomīga, vēsa, bet patiesībā tā nemaz nav. Man nav arī kailfoto, vai kāda cita veida kompromāta,» smejoties noteica Elizabete. «Mani neuztrauc citu cilvēku viedoklis, jo par mani jau tā visu laiku baumo!»

7. Violeta Meynell vēlas tikt vaļā no sava drauga, proti, repera Edija ēnas. «Tas, ka vēlos būt ļoti populāra ir mīts. Man ir savs blogs. Veidoju un administrēju interneta mājas lapas. Plānoju dibināt fondu, kurš palīdzētu cilvēkiem ar dažādām atkarībām. Es pati nesmēķēju, alkaholu nelietoju, bet apkārt ir cilvēki, kuriem ir ļoti nopietnas problēmas. Vēlos palīdzēt!»

8. Džeina Rimša (22) modes un stila pasaulē ir no matu galiņiem līdz papēžiem. Pati darina tērpus, veido stilu. Arī grima māksla nav sveša. «Esmu piedalījusies dažādās skatēs kā modele, skaistumkonkursi man ir kas pilnīgi jauns un nezināms, tāpēc nolēmu izmēģināt savus spēkus.»

9. Kristīne Viļuma (23) ir skaistumkonkrsa «Miss un Misters Rēzekne» rīkotāja, viņai pieder savs puķu veikaliņš. «Līdz četrpadsmit gadiem nezināju, kas ir duša. Augu ļoti nabadzīgā ģimēnē, tāpēc man ir mērķis, lai mani bērni piedzīvotu skaistu bērnību. Gribu viņiem dot visu to, kas man bērnībā nebija. «Kristīne ir piedalījusies jau vairākos pasaules līmeņa skaistumkonkursos.

«Miss Top of the World Latvia 2013» kronēšanas ceremoniju vadīja aktieris Andris Bulis, bet par muzikālo noformējumu rūpējās saksofonu kvartets n[ex]t move. Kronēšanas ceremonijā piedalījās arī «Mrs. Grandma Univers Globe 2013» titula ieguvēja Bulgārijā – Lilita Siliņa, skaistumkonkursa «Mrs. Top of the World Latvia 2013» pirmā kroņa ieguvēja Liene Stūraine, kā arī «Mrs. Top of the World Latvia 2013» fināliste Alīna Semka, kura pavisam drīz Latviju pārstāvēs konkursā «Mrs. Europe», kas notiks Odesā.

Rezulāti:

Miss Photo – Džeina Rimša

Miss Smile – Laima Ozola

Miss Extravagance – Elizabete Dzierkale

Miss Elegance – Kristīne Viļuma

Miss Friendsip – Elīna Gigele

Miss Star – Lingita Lina Bopulu

Miss Style – Diāna Šedko

Miss Shape – Dana Sadovenko

Miss Bikini – Violeta Meynell

Uzvarētājas:

Otrā vieta – Džeina Rimša

Pirmā vieta – Kristīne Viļuma

Uzvarētāja un titula «Miss Top of the World Latvia 2013» – Lingita Lina Bopulu.

Konkursa rīkotāji Kristīne Lindenblate, Liene Skulme un Mainots Vecvagars bija sarūpējuši negaidītu pārsteigumu. Pirmās vietas ieguvējai Kristīnei Viļumai tika pasniegts tituls «Miss Baltics 2013», kas viņai garantē vietu «Miss Top of the World 2013» lielajā finālā. Tas nozīmē, ka Latviju pasaules līmeņa skaistumkonkursā «Miss Top of the World 2013» pārstāvēs Lingita Lina Bopulu un Kristīne Viļuma.

0 Komentāri