Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Foto: Latvijas dizaineri no rotaļīgas elegances līdz seksīgumam

  • Raksts
  • Foto
Foto: «Apollo»

25. maijā Ventspilī, teātra namā «Jūras vārti» norisinājās Latvijas modes palātas rīkotais modes festivāls Riga Fashion Mood. Modes skatēs tika izrādītas 14 Latvijas vadošo un jauno dizaineru aktuālās kolekcijas. Pasākuma norises vietā biļetes bija izpārdotas, klātienē to vēroja vairāk kā 350 apmeklētāju, bet internetā vai Interaktīvajā TV to skatījās vēl vairāki tūkstoši modes mīļotāju.

Sestdienas vakarā Ventspilī savas kolekcijas demonstrēja pazīstamie un mīlētie modes mākslinieki Natālija Jansone, Keita, Aleksandrs Pavlovs, Žanete Auziņa un Šeila, strauju popularitāti iekarojošais «Salt» un «Amoralle», kā arī «Taste» un ilgtspējīgās modes zīmols «Recycled».

Uz modes skates mēles valdīja svinīga un izsmalcināta noskaņa. Redzētie tērpi tika atzinīgi novērtēti un daudzi arī iegādāti «Taste» Latvia pop-up veikalā pasākuma norises vietā – teātra namā «Jūras vārti». Īpašu skatītāju sajūsmu un atbalstu izpelnījās vismazākie modes skates modeļi, kas demonstrēja bērnu zīmolu kolekcijas.

Jauno modes mākslinieku rindās būs jau popularitāti ieguvušie Reinis Ratnieks un Kristiāna Kalniņa. Skatītājus priecēs arī Latvijas bērnu modes zīmoli «Colorlicious», «Leny Tomy Factory» un «Hebe».

Šis modes pasākums bija Latvijā unikāls, jo norisinājās ne vien ārpus galvaspilsētas, bet arī bija vērojams ikvienam interesentam klātienē vai internetā. Tādējādi Latvijas modes baudīšana bija iespējama ļoti plašam interesentu lokam.

0 Komentāri