Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Jaunumi tiem, kuri vēlas novājēt

Foto: Publicitātes foto

Apgāds «Lietusdārzs» izdevis  Andreasa  Morica grāmatu «Atmet diētas – sāc dzīvot!»

Ājurvēdas ārsts Andreass Morics ir pasaulē plaši pazīstams dabiskās ārstniecības un veselīga dzīvesveida popularizētājs. Viņš teju 40 gadus pētījis slimību cēloņus un metodes, kā dabiskā ceļā nostiprināt veselību. Grāmatas autors ir skolojies pie dziedniecības speciālistiem Indijā, Japānā, Vācijā un ASV. Viņa darbi tulkoti daudzās valodās, citēti pazīstamos preses izdevumos un palīdzējuši tūkstošiem cilvēku atgūt veselību un dzīvesprieku.

Šajā grāmatā Andreass Morics aplūko ķermeņa svaru plašākā veselības un dzīvesveida kontekstā. Autors palīdz izprast daudzus ķermeņa procesus un atrast saistību starp liekajiem kilogramiem un citiem veselības traucējumiem. Viņš uzsver: lai stabilizētu veselību, nav nepieciešami nežēlīgi treniņi un diētas! Svarīgāks ir daudz kas cits: laba pārtika, veselīgs miegs, pareizi atjaunota enerģija, saskaņa ar sevi un citiem.

Mūsdienu pasaulē vēlamos rezultātus gribam gūt ātri, tādēļ bieži dzirdam ieteikumus, ka smagi treniņi, stingras diētas un pat medikamenti kādā noteiktā laika sprīdī ļaus samazināt svaru un uzlabot pašsajūtu. Andreass Morics atklāj, kā daudzas pazīstamas ārstniecības un svara samazināšanas metodes patiesībā ietekmē veselību. Tikai ķermeņa svara dabiska regulēšana var dot paliekošus un veselīgus rezultātus. Grāmata sniedz satriecošus faktus, kas pierāda daudzu pārtikas un medikamentu ražotāju vainu dažādu slimību izplatībā. Tikpat pārliecinoši autors vēsta, kā lasītājs, soli pa solim veicot svarīgas izmaiņas ēdienkartē un citos ikdienas paradumos, var atgūt stipru veselību, slaidu augumu un labu pašsajūtu.

Daudz uzmanības veltīts bērnu un pusaudžu kaitīgu ieradumu analīzei un paņēmieniem, kā tos nepieļaut vai novērst.

Grāmata būs vērtīgs ceļvedis gan tiem, kuri cenšas samazināt svaru, gan visiem citiem, to vidū vecākiem un audzinātājiem, kuri rūpējas par bērnu likteni.

No angļu valodas tulkojis Elviss Ozols

0 Komentāri