Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ar «jonu masku» pret slapjām kājām rudenī!

Foto: Publicitātes foto

www.membershop.lv

Van Dal ir ģimenes uzņēmums «Florida Group Ltd“, kuru izveidojis R. Adelman Goodman – tagadējā uzņēmuma vadītāja vectēvs Londonā, un tas jau vairāk nekā 100 gadus darbojas apavu rūpniecības modes, stila un ērtuma biznesā.

Van Dal ražo stilīgus un ērtus apavus, izmantojot jaunākās tehnoloģijas, lai palielinātu apavu nēsāšanas komfortu un pareizu pēdu aizsardzību.

Viens no uzņēmuma pēdējiem revolucionārajiem atklājumiem – «jonu maska». Tā ir tehnoloģija, ar kuru tiek panākts, lai kājas nesamirktu, bet paši apavi tiktu aizsargāti no dubļiem un ūdens, kā arī krāsas noplukšanas un krāsošanās. Droši vien piekritīsi – līdz ar šīs tehnoloģijas ienākšanu apavu tirgū, raizes par slapjajām kājām un ātriem apavu bojājumiem varēsim aizmirst! Atliek tikai apavus ar šīs tehnoloģijas pārklājumu izmēģināt!

Bez tam Van Dal apavi ir apveltīti ar vēl vienu izcili labu īpašību! Tiem piemīt arī «V-FIT» sistēma, kas pielāgo apavus tieši tavai pēdai. Specifiskā zole absorbē papēža spiedienu, tādejādi tiek samazināts nogurums kāju apakšējā daļā, tai pašā laikā tiek aizsargāti sāpīgākie un ievainojamākie pēdas spiediena punkti. Šī tehnoloģija tiek lietota tikai specializētu sporta apavu, kā arī velosipēdu sēdekļu ražošanā un šobrīd iegūst strauju popularitāti.

www.membershop.lv

*Maksas saturs

0 Komentāri