Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ar vai bez intīmā apmatojuma. Ko par to domā vīrieši

Foto: <a target="_blank" href="http://www.flickr.com/people/alsokaizen/">alsokaizen</a>, <a target="_blank" href="http://creativecommons.org/licenses/by-nc/2.0/">CC BY-NC 2.0</a>

Viedoklis, ka vīrieši vēlas, lai intīmo apmatojumu sievietes noskuj pilnībā nav patiess. Jaunākie pētījumi rāda ko citu, raksta «Sowetan Live».

«UK Medix» veica 1870 sieviešu internetaptauju, uzzinot sieviešu viedokli par intīmā apmatojuma skūšanu. 51% no aptaujātajām sievietēm teica, ka neskuj intīmo apmatojumu un negrasās to darīt. 45% aptaujāto uzskata, ka intīmā apmatojuma «frizēšana» ir nozīmīga attiecību sastāvdaļa.

62% no aptaujātajām sievietēm apgalvoja, ka viņu partneri ir apmierināti ar viņu intīmo apmatojumu, un viņi dod priekšroku dabīgam izskatam.

Savukārt kompānijas «Nads» aptaujājusi 1000 vīriešu. 43% no aptaujātajiem saka, ka atbalsta sieviešu dabīgu izskatu. Pārējie aptaujātie teica, ka patīk pilnīga intīmā apmatojuma vaksācija, kā tas ir populāri Holivudā vai īsi apgriezts, kopts intīmais apmatojums.

0 Komentāri