Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rīgā atvērts jauns modes veikals

Foto: Publicitātes foto

Vācijas populārākais un iemīļotākais vīriešu ikdienas, aktīvās atpūtas un sporta apģērbu zīmols «CAMP DAVID» ir pieejams arī Latvijas iedzīvotājiem.

18. decembrī tika atvērts šī zīmola veikals modes un izklaides centrā Rīga Plaza. Veikalā pilnībā īstenots «CAMP DAVID» tirdzniecības vietu koncepts.

Veikala izveidošanā investēti vairāk kā 100 000 eur, un kopējā tirdzniecības platība ir 140 m2. Šobrīd uzņēmuma politika ir strauji paplašināties ne tikai Baltijas valstīs, bet arī Nīderlandē, Slovākijā un citās valstīs, saglabājot tieši tādu pašu cenu politiku, kāda ir Vācijā, līdz ar to iedzīvotāji varēs iepirkties šajos veikalos par Vācijā pieejamām cenām!

«Šajā veikalā ir pārstāvētas četras «CAMP DAVID» apģērbu līnijas: zilā, sarkanā, baltā un melnā. Katra šī līnija ir radīta iedvesmojoties no dabas un pilsētas mijiedarbības, kā arī atspoguļo noteiktu dabas stihiju vai nozari, kurai šis elegantais, modernais un ērtais apģērbs ir radīts. Stils ar spēcīgu, krāsu kontrastiem radītu ikdienas izskatu – ir šī sportiskā un augstās kvalitātes kolekcija,» stāsta Mathias Voigt.

0 Komentāri