Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Apollo» testē: Adrenalīna deva pašā Rīgas centrā

  • Raksts
  • Foto
Foto: Jānis Škapars/Apollo

Kopš vasaras sākumā pašā Rīgas centrā durvis vērusi vaļā Baltijā līdz šim lielākā elektrokartinga halle «Blue Shock Race» jeb BSR, kas mājvietu radusi t/c «Bērnu pasaule» 3. stāvā. «Apollo» komanda devās aplūkot kartinga halles jauno mājvietu (iepriekš tā bija t/c «Riga Plaza» telpās), lai saviem spēkiem izmēģinātu trasi un piedzīvotu nervus kutinošas sajūtas.

Kartingu halle ir 2500 m2 plaša, tomēr tā vēl ir tapšanas stadijā. Kā atklāj BSR pārstāve Nora Legzdiņa, hallē paredzētas vēl citas atrakcijas, piemēram, virtuālās realitātes stūrītis, kā arī atsevišķa telpa korporatīvajiem pasākumiem un uzkodu, dzērienu stends.

Zīmīgi, ka «Blue Shock Race» jeb BSR ir viens no tiem veiksmes stāstiem, kas aizsācies Liepājā, kur pirms vairākiem gadiem, apvienojoties pāris jauniem un entuziasma pilniem puišiem, dzima drosmīga ideja par elektrokartingu ražošanu.

Lai mazinātu sabiedrībā tobrīd valdošo skepsi pret dažādām elektrotehnoloģijām un lai pierādītu to daudzās priekšrocības, BSR komandai tapa skaidrs, ka šie auto ir jāapliecina ne tikai teorijā, bet arī darbībā. Jau drīz pēc tam t/c «Riga Plaza» veiksmīgi tika palaists pirmais elektrokartingu pilotprojekts, kam sekoja arī trase Liepājā.

Pilsētas iedzīvotāju interesei pieaugot, inovatīvā biznesa ideja salīdzinoši īsā laika posmā spēja pārliecinoši attīstīties, un šobrīd BSR komandu veido jau 20 radoši un apņēmības pilni cilvēki.

Pēc vairākiem tehnikas uzlabošanas, biznesa modeļa pilnveidošanas un klientu vēlmju izzināšanas gadiem tikai loģiska bija puišu ideja par vēl vērienīgākas elektrokartingas halles izveidi galvaspilsētā.

Atšķirībā no citām līdzīgām izklaides vietām BSR hallē visi apmeklētājiem piedāvātie kartingi darbojas elektriski.

Salīdzinot ar iekšdedzes kartingiem, tiem ir vairākas priekšrocības, proti, tie nerada traucējošus trokšņus un vibrācijas, kā arī neizdala izplūdes gāzes, turklāt šiem auto ir palielināta paātrinājuma jauda, kas tos padara krietni dinamiskākus.

Pateicoties to daudzajām pozitīvajām īpašībām, arī visas citas atrakcijas var tikt izvietotas turpat blakus, vienā telpā, kas halli padara par lielu spēļu laukumu, kur jautri pavadīt laiku neatkarīgi no vecuma, interesēm vai iepriekšējās braukšanas pieredzes. Kā stāsta Legzdiņa, kartinga halli apmeklē gan bērni, gan pieaugušie. Tāpat tiek rīkoti turnīri, bērnu un vecpuišu ballītes, kurās ikviens var sacensties un uzstādīt jaunus ātruma rekordus.

Ierodoties kartinga hallē, no sākuma ir jāveic reģistrācija, kas neaizņems vairāk par piecām minūtēm. Pēc tam instruktori izraudzīs piemērotāko ķiveri, kā arī pašu galveno atribūtu - kartingu. Ikvienam braucējam tiks novadīta instruktāža par drošības jautājumiem un brauciens var sākties!

Cenas variē - darba dienās bērniem 10 minūšu izbrauciens izmaksās 8 EUR, pieaugušajiem - 10 EUR, bet brīvdienās bērniem tie būs 10 EUR, pieaugušajiem - 12 EUR. Kartingu halle strādā katru dienu - darba dienās no 12:00 līdz 21:00, bet brīvdienās no 10:00 līdz 23:00. Ieteicams rezervāciju veikt iepriekš, jo interesentu ir daudz un tā tomēr ir varena adrenalīna deva izbraukt trasi vienam pilnā ātrumā.

šeit.

0 Komentāri