Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Greizsirdīga sieva nogalina vīru, aizdedzinot viņa dzimumlocekli

Foto: AP/Scanpix

Kāda Austrālijas iedzīvotāja stājusies tiesas priekšā, jo nogalinājusi savu vīru, aizdedzinot viņa dzimumlocekli.

44 gadus vecā Radžini Narajana aplēja sava vīra Satiša dzimumorgānus ar degšķīdumu, kamēr viņš gulēja. Pēc tam, kad sieviete aizdedzināja sava vīra dzimumlocekli, viņš pamodās un, lecot no gultas, izgāza pudeli ar pārpalikušo degšķīdumu, liekot liesmām izplatīties plašāk.

Narajanas kundze tiesā apgalvoja, ka viņai nebija nodoma nogalināt vīru - viņa tikai vēlējusies savu laulāto draugu sodīt par iespējamo neuzticību.

Apsūdzētā apgalvo, ka viņa ir greizsirdīga sieviete un viņai šķitis, ka viņas vīram bijusi kāda mīlas dēka.

«Es tikai vēlējos nodedzināt viņa dzimumlocekli, jo tas pieder tikai man. Es nedomāju, ka viņš mirs,» tiesā taisnojās Narajana.

2008. gada 8. decembrī notikušais ugunsgrēks Narajanu ģimenes namā radīja postījumus 1 miljona Austrālijas dolāru vērtībā (apmēram 350 tūkstoši latu).

Sākotnēji Narajana bija apsūdzēta par ļaunprātīgu dedzināšanu un citu cilvēku dzīvības apdraudēšanu - incidenta laikā mājā atradās arī pāra trīs bērni. Tomēr nu sieviete ir apsūdzēta par slepkavību, jo Narajana kungs pagājušajā nedēļā no gūtajiem apdegumiem mira.

Kamēr tiek gaidīts psihiatra slēdziens par apsūdzētās garīgo veselību, viņa tiek turēta stingrā policijas uzraudzībā.

0 Komentāri