Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

107 gadus veca ķīniete meklē līgavaini

Foto: AP/Scanpix

Kāda Ķīnas iedzīvotāja, kura savā 107 gadus ilgajā mūžā ne reizi nav bijusi precējusies, plāno sev atrast līgavaini, ziņo «Reuters», atsaucoties uz laikrakstu «Chongqing Commercial Times».

Sieviete ir noraizējusies, ka kļūst par apgrūtinājumu saviem krustbērniem, no kuriem jaunākajam ir 60 gadu.

107 gadus vecā Van Guijinga nekad nav bijusi precējusies, jo uzskatīja, ka tas ir bīstami. Sieviete apgalvo, ka ir augusi saspringtā atmosfērā - viņa ne reizi vien redzējusi, kā viņas tēvoči piekāvuši un aizskāruši savas sievas. «Tajos laikos visas ģimenes dzīvoja tieši tā. Doma par laulību manī iedvesa bailes,» stāsta sirmgalve.

Pēc tam, kad nomiruši sievietes tuvinieki - māte, tēvs un vecākā māsa, Van Guijinga pārcēlusies uz laukiem, kur dzīvojusi vienatnē. 74 gadu vecumā sieviete sapratusi, ka veselības dēļ vairs nespēj strādāt rīsu laukā. Sirmgalvi savā aprūpē pieņēmis viņas krustdēls.

«Mani krustbērni noveco, viņu bērniem jau sen ir savas ģimenes, un es viņiem kļūstu par aizvien lielāku apgrūtinājumu,» skaidro Van Guijinga, atklājot, ka 102 gadu vecumā lauzusi kāju, un tagad viņai ir grūti ikdienā veikt mājas soli.

Vietējo varas iestāžu pārstāvji paziņojuši, ka priecāsies palīdzēt 107 gadus vecajai līgavai vīra meklējumos. Ierēdņi ieteikuši sirmgalves ģimenei piemērota vīra meklējumus sākt veco ļaužu pansionātos.

0 Komentāri