Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Haoss un tukši plaukti: Pircēju trakums veikalā «Prisma»

  • Raksts
  • Foto
Foto: facebook.com/daniels.kuzmins

Kopš 3. maija paziņojuma par «Prisma» veikalu slēgšanu pašmāju pircēji «izrevidējuši» visus trīs šī zīmola veikalus Latvijā, kuri visi atrodas Rīgā.

Pirms veikala «Prisma» aizvēršanas precēm tiek piemērotas ievērojamas atlaides, kuras jau piesaistījušas tūkstošiem pircēju, kas aiz sevis atstājuši vien haosu un tukšus plauktus.

Cilvēki sociālajos tīklos ziņo, ka rindā bija jāpavada apmēram 30 minūtes – ļoti līdzīga situācija novērota arī Lietuvas «Prisma» veikalos.

Rīdziniecei Adelīnai Darviņai izdevies arī iemūžināt piektdienas iepirkšanās «trakumu», komentējot: «Principā, ja nepērc veļas pulveri un alkoholu, tad tur darīt nav ko, jo jēga stāvēt rindā nav».

Kā jau ziņots, koncerns «Suomen Osuuskauppojen Keskuskunta» (SOK) nolēmis izbeigt «Prisma» lielveikalu darbību Latvijā un Lietuvā, jūnijā slēdzot visus veikalus abās valstīs.

«Šī gada sākumā mēs sākām atjaunot starptautiskās komercdarbības stratēģiju. Šajā procesā mēs nonācām pie secinājuma, ka mūsu «Prisma» veikalu tirgus daļa Latvijā un Lietuvā nav pietiekoši liela, lai spētu veikt ienesīgu uzņēmējdarbību tuvākajā nākotnē, un pietiekoša papildu apjoma iegūšana organiskas izaugsmes ceļā būtu ļoti grūta tuvāko gadu laikā,» norādījis, SOK izpildu viceprezidents Jorma Vehvileinens.

SOK turpina «Prisma» veikalu darbu Igaunijā un Sanktpēterburgā. Igaunijā ir astoņi, bet Sanktpēterburgā ir sešpadsmit «Prisma» veikali. Mērķis ir palielināt tirgus daļu un veikalu skaitu abās valstīs. Komercdarbības izbeigšana Latvijā un Lietuvā neietekmēs Igaunijas un Sanktpēterburgas darbību finanšu rezultātus.

0 Komentāri