Ceturtdiena, 19. jūlijā Vārda dienas: Digna Jautrīte Kamila Sāra
Komentāri
Autorizējies šeit:
Arturs Erglis
12 jūlijā, 04:07
Atbilde G. Āboliņam -jā, man no šādas uzstādinās varbūt arī sanāktu "oda pirdiens", bet es neesmu prezidents. Ja reiz tu, Vējoni, esi mūsu prezidents, tad tev arī ir jārunā un jāuzstājas kā prezidentam, bet ne kā bezdošam odam.
Grunneier
11 jūlijā, 20:07
berjozkins paliek berjozkins, vienalga kurš pēc kārtas. Nu kāpēc tiem berjozkiniem vispār jāuzstājas publiski?
Karmena Vīksniņa
11 jūlijā, 19:07
TUR NAV KO NE PELT, NE NEPELT. VIŅAM JĀATKĀPJAS NO ŠĪ AMATA UN VISS. VIETĀ JĀNĀK TĀDAM VALSTS VADĪTĀJAM, KURŠ PROT UN PĀRZINA SAVU DARBU, PROT LABI RUNĀT DZIMTAJĀ VALODĀ UN LABI ORIENTĒJAS AR LATVIJU SAISTĪTOS NOTIKUMOS.
Gaidis Osenieks
11 jūlijā, 15:07
Varbūt šo prezidentu kantori vispār jāklapē ciet. Kam mums tie apģērbu demonstrātori ar visiem kancelejas sulaiņiem jāuztur. Tad vēl tie auto, rezidences, ofisa tehnika utt.. Kas no prezidenta tiek prasīts - spēja reprezentēt valsti. Bet, kā publiska uzstāšanās, tā man(un ne tikai man vienīgajam) kauns. Tiesa par mata tiesu par iepriekšējo Prezidentu labāks, jo vismaz publiski pa muti nesola. Varbūt, ka kādam ar to (mūsu latviskajā pazemībā) pietiek, bet vismaz man Nē! Kad nav kazai piena.....
Ž
Žuks Puks
11 jūlijā, 14:07
Izskats kā pēc insulta.Žēl. Bet kā ar veicamajiem ārpuskārtas pienākumiem?
Intars Pīlādzis
11 jūlijā, 14:07
Lieliski, ka viņs jutās pārsatrennējies un ģenerālmēģinājumā nemaz neuzstājās. Viņu pieteica, un uzreiz turpinājās programma. Ļoti patīkams koncepts, ja ir tik švaks runātājs. Finālā koncertā vienīgi varētu teikt - prezidents būtu gribējis teikt runu, bet viņam tāpat nesanāks - visi priecīgi, ka vismaz atcerējies par pasākumu un maucam tālāk! :)
ĪgŅa *
11 jūlijā, 12:07
Domāju, ka šim prezidenta izstrādājumam vispār nav jāpievērš uzmanība, tāpat kā viņa vāvuļošanai. Viņš bija lieks Dziesmusvētkos, tāpat kā viņš ir lieks purkšķis Latvijas valstij. Latviešiem ir teiciens par substanci, ko nevajag mīdīt, lai tā nesmirdētu. Aizmirstam par to glupo incidentu Dziesmusvētkos! Maznozīmīga gaisa tricināšana nav pelnījusi tādu cieņu! Runa taču nav par vētru, kas augstākās priedes nolauž, un pat ne par kārtīgu vēju, bet tikai par kaut kādu vējoni.
Mārtiņš Grants
11 jūlijā, 10:07
Vispār jau maza bēda par Vējoni - nevienam tas nav noslēpums, no kurienes viņš nāk un kādu politisku spēku pārstāv. Mani daudz vairāk sāpina, kaitina, nomāc – sauc to, kā gribi – ka tiešām tāds izcils aktieris, kāds ir Gundars Āboliņš, metas Vējoni tā aizstāvēt; turklāt lietojot salīdzinājumus, kas labāk piestāvētu t.s. “delfinārijam”. Cita starpā, tā nav nejaušība – Gundars pie izdevības vienmēr paslavēs dažādus tipāžus, par kuriem izdzirdot, man metas nelabi ap dūšu (piemēram, Kasparu Dimiteru). Āboliņš nav vienīgais izcilais meistars, kas tā izdarās. ImKa, piemēram, ir ticis pat pāris līmeņu tālāk. Un diemžēl viņi abi nav vienīgie. Tādos brīžos gribas kliegt – kas notiek? Vai mūsu radošā inteliģence slīgst prāta aptumsumā, vai, vēl ļaunāk, tā ir pārdevusi savus principus par lēcu virumu, lai spētu strādāt radošā profesijā? Nezinu, kas ir sliktāk, bet jūtos briesmīgi. Mans vienīgais mierinājums varētu būt, ka patiesībā viss ir citādāk – kas man šķiet melns, patiesībā ir balts un otrādāk. Un tas esmu es, kam ir laiks apmeklēt ārstu, kas noskaidrotu, kāpēc es pasauli uztveru neadekvāti. Tikai man šis otrais variants neliekas neko labāks par to pirmo. Šausmas.
Mr. Meeseeks
11 jūlijā, 09:07
būtu Kaimiņam ļāvuši runāt!
© TVNET. Visas tiesības paturētas