Roze

2006. g. 10. janvārī 10:04

sievietēm

Vai tomer pastāv reāli tā saucamais vientulības vainags??? es zinu sievietes, kas smukas, un visadi censas iepazities un izveidot attiecibas, bet viss izgāžas gadiem. vai tiesam tadu var uzlikt??? varbut ir kads piemērs no dzives?

sančo

2006. g. 10. janvārī 10:07

diezvai, neticu!

sisī

2006. g. 10. janvārī 10:15

Par vainagiem nezinu,bet taadas siev ietes noteikti ir!Man arii ir skaista,jauka utt...draudzene,bet viņai nav puiša un attieciibas visu laiku juuk,arii dziiviitee nevisai iet.Daudzas par to suudzzas.Bet varbuut ar laiku viņaam viss mainaas!

leo_ex

2006. g. 10. janvārī 10:48

Vientulības vainags

Kā jau viss pārējais, rodas galvā. Katrs pats ir savas laimes kalējs.

i.

2006. g. 10. janvārī 11:02

Leo ex

A kas kaļ visu pārējo? - Ja mēs kaļam katrs pats sevi , tad kas kaļ to, kas mums apkārt?

Piika

2006. g. 10. janvārī 11:20

Ir taads vainags, kad ja attieciibas iesaakas, tad driiz visas izirst un interesantaakais, ka izirst visas peec viena un identiska scenaarija!!!

Viesturs

2006. g. 10. janvārī 11:28

Ir ir tāds.
Esmu pats to šad tad dzīvē novērojis.
Jekurš džeks krogā, pasākumos, da jebkur atpazīst damčenas mūžigās vientuļniece/vecmeitas.
Un tas ir pietiekami izteikti, lai viņš pievērstos tām kurām šī ,,vainaga" nav, lai arī tām citām jau tā pat pietiek uzmanības.
Visu var mainīt alkols proms:))

Kitten

2006. g. 10. janvārī 11:29

tas nav vientulibas vainags bet gan auru, japiekrit Leo, katrs ir savas laimes kalejs, un ka jau tu pati raksitiji- visadi censas iepazities- sieviete kas censas iepazities ir atpazistama jau pa gabalu- vinas vientuliba un izmisiga velme pec attiecibam ir lasama acis- tadas sievietes parasti ir palieku energiskas un tendetas uz iepazisanos. tapec ari viriesi muk no tadam ka no mera...

Rubesa

2006. g. 10. janvārī 11:29

Kā man šodien gribas pateikt ko afigenna gudru.
Varbūt uz vainaga fona vnk paklusēšu.
Arī labi.

Keins

2006. g. 10. janvārī 11:32

Rubesa

Pamēģini - varbūt pat izdodas?

leo_ex

2006. g. 10. janvārī 11:36

i.

Man patīk Tavi jautājumi, es tiešām tādus nespētu izdomāt. Šķiet, dažkārt tev ir sava veida pieeja, jauki.
Ok, Tu jautāji, kas kaļ visu pārējo.
Atbilde - Kaļot sevi, mēs kaļam arī visu apkārtējo :)

mušiņa

2006. g. 10. janvārī 11:40

Leo

Ar karoti jūru neizsmelsi, ar sveci māju nepiesildīsi, ar sērkociņu * neaizbāzīsi..

Keins

2006. g. 10. janvārī 11:41

mušiņa

Ar sveci var uztaisīt tādu požaru, ka auksti neliksies!

inku_zelts

2006. g. 10. janvārī 11:43

Roze

wtf ir vientulības vainags?

i.

Leo ex

Sanāk daudzdievība.:)

mušiņa

Keins

ptu, ptu, ptu....

Keins

2006. g. 10. janvārī 11:44

Tipa viena no lāstu formām. To noņemot, ekstrasensi pelna naudiņu.

leo_ex

2006. g. 10. janvārī 11:49

Mušiņa

Tā gan ir, tikai, šķiet, ka Tu man varētu norādīt precīzāk, uz ko Tu tēmēji, man bail ,ka nekļūdos minējumā :)
i. Daudzdievība? Olē, kādā ziņā?

Firers

2006. g. 10. janvārī 11:52

Kāda diez i...

...varētu buut sadziive m? Tas buutu viens jautrs pasaaciens,- nepaartraukta jautājumu atbilžu viktorīna :)))
Bet nu ne jau tvnet diskusijaas spriest par cilvēku!

i.

2006. g. 10. janvārī 11:58

Leo ex

Nu, kā - ja mēs kaļam visu pārējo (es gan pie ķīmijas (kur nu vēl pie ķīmisko elementu) kalšanas nepiesakos, jo man tā ir tumša lieta), tad esam tādi kā dievi, ne? Un, ja visu - tad daudzdievība.:)))

iepriekšējais 1 2 3 4 5

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

TVNET    Draugiem.lv    Twitter    Facebook    Google    Inbox.lv

Kristaps Lapiņš

Kristaps Lapiņš

Tēma: Ajūrvēda

Astroloģija, numeroloģija, kā arī par dažādām ajūrvēdiskām zināšanām jautā vēdiskajam astrologam.

Agnese Anševica

Agnese Anševica

Tēma: Fitness

«Veselības Fabrika» grupu nodarbību un personāltrenere.

Diskusijas

Sadarbības partneri

• Cosmopolitan
  • SK
  • L’Officiel Latvija

Horoskopi