...

2006. g. 24. janvārī 18:46

Kā izraisīt spontāno abortu????

Kā izraisīt spontāno abortu?! (Neejot pie ārsta) P.S. nav vēl 18....

nopietnā

2006. g. 24. janvārī 18:50

cik tad tev īsti ir???

...

2006. g. 24. janvārī 18:54

Nu tas nav svarīgi... Jautājums... ir kā????

komenta

2006. g. 24. janvārī 18:59

Nekas nesanāks!, citām izkrīt tāpat, neko īpaši nedarot, bet ja Tu domā ka izraisot to mākslīgi Tev būs iespēja neiet pie ārsta!, ja vēlēsies pēc tam noasiņot, nu vari jau neiet...tikai tad nebūs ne Tevis ne sīkā...domā, ka prosto izkritīs, izbakstot vai padzerot kādas tējas vai drapes, nu par sekām neatbildu....ceru, ka nevēlies nopludot ar asinīm tāpat vien, muļķības dēļ, labāk ej pie ārsta, tīri, sterili un ofic,ja jau tā ir Tava izvēle, kaut gan-think!

gudrīte

2006. g. 24. janvārī 18:59

ir svarīgi, ja tev tuvu pie 18, tad pilnīgi STULBA doma! kaut gan muļķīgi vienalga- tu apdraudēsi arī pati savu veselību, dzīvību, tāpēc labāk neteikšu!

komenta

2006. g. 24. janvārī 19:02

Nu cerams,ka Tev nav 12, vismaz 16-17

...

2006. g. 24. janvārī 19:07

nē nav 12... tas tiešām! Tests uzrāda vienu strīpīņu un daļēji redzamu otru... gadījās tā, ka... puisis beidza manī... un man negaidot.. nelaikā... sākās mēnešreizes... apm. 2 stundas pēc seksa... nu tad mēnešreizes pamazina iespēju palikt stāvokli vai taisni otrādi?! man sākas apjukums, bērnu negribu!

gudrīte

2006. g. 24. janvārī 19:10

pat ļoti pamazinās, bet vispār iespējams, (ja biji nevainīga) tās nav mēnešreizes, bet asiņošana, jo pārplēsta jaunavības plēve....bet risks daudzkārt pamazinās,.....nu par kādiem 89% toč

komenta

2006. g. 24. janvārī 19:11

Nu meituki,kā tad tur būs tagad,ko?!

...

2006. g. 24. janvārī 19:13

esmu droša, ka jaunava es nebiju... mēnešreizēm vajadzēja sākties 25. datumā man sākas 22. naktī... esmu nenormāli nobijusies... ļoti ceru, ka tev ir taisnība, ka pamazinās...

komenta

2006. g. 24. janvārī 19:17

Nu tad visticamāk, ka tad arī sākās..kas tur,gadās jau pāris dienas šurp,turp.,labāk vēlreiz iztaisi testiņu(precīzi,kā teikts,no rīta!),bet domāju, ka viltus trauksme, un padomā par kontracepciju,jo jaunam čalim nav tās fiksācijas uz pārtraukto

kaamiitis

2006. g. 24. janvārī 19:18

pacel augstu rokas un paleekaa!
izkritiis!!!

...

2006. g. 24. janvārī 19:21

Nu un ko dariit.. ja tests izrādīsies pozitīvs...???? Bērnu negribu... pie ārsta arī neiešu...

kuku

2006. g. 24. janvārī 19:24

turi kājas krustā

komenta

2006. g. 24. janvārī 19:27

Nu ja buuus...zināsi rīt vai parīt ....savādāk mēs atkal atgriežamies pie diskusijas sākuma

mjaa

2006. g. 24. janvārī 19:47

nu tu vienkaarssi stulba esi! negribi bernu, negribi iet pie aarsta! tad kaada jeega tev vispaar kaut ko piiksteet uzreiz izdari taa ka neesi nekam vajadziiga!
ja tev ir 16, tad vajadzeetu normaali ar galvu domaat nevis ar otru galy!
pilniibaa raisa cilveeku debiilisms ssads!

Kristīne

2006. g. 24. janvārī 21:11

Man liekas, ka Tev steidzami nepieciešama psihiatra konsultācija. Un tas nav nekas nosodāms, starp citu.

komenta

2006. g. 24. janvārī 21:16

Meitēns vnk met kreņķi, ai, gadās jau tā,ka sadomājas nez ko, ja nu būs, būs...ko tad... a parasti tad nav vis un tad kad domā, ak, nekas jau nebūs, tā tut i srazu i ņeotkuda!

vecis

2006. g. 24. janvārī 21:53

par prezervatīviem neko nebiji dzirdējusi???

Zajacka

2006. g. 24. janvārī 22:03

Atbilde spontanas abortnieces temai.

AR GALVINU DRAUDZEJIES?LIDZ 12 NEDELAI VAR ABORTU TAISIT,VELAK VAIRS NEVAR!AIZNEMIES PIE TA PASA LOCEKLA ,KAS TEVI DRATEJA,VINA MAMMAS,VARBUT SAVEJAS.SEX IR LABS,BET KAD DOMA AR PETENI,UN DOMA,AK,GAN JAU NEKAS NEBUS!PETENE NIEZEJA?Naiva!

iepriekšējais 1 2 3

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

TVNET    Draugiem.lv    Twitter    Facebook    Google    Inbox.lv

Kristaps Lapiņš

Kristaps Lapiņš

Tēma: Ajūrvēda

Astroloģija, numeroloģija, kā arī par dažādām ajūrvēdiskām zināšanām jautā vēdiskajam astrologam.

Agnese Anševica

Agnese Anševica

Tēma: Fitness

«Veselības Fabrika» grupu nodarbību un personāltrenere.

Diskusijas

Sadarbības partneri

• Cosmopolitan
  • SK
  • L’Officiel Latvija

Horoskopi