Kika

2009. g. 27. jūlijā 12:04

Grūtniecības pašas, pašas pirmās pazīmes

Gribētu lūgt padalīties pieredzē - kad ir pats ātrākais laiks, kad var just, ka varētu būt iestājusies grūtniecība. Kādas ir grūtniecības pazīmes, to es, protams zinu. Bet vai pirmās dienas pēc apaugļošanās jau varētu būt kas jūtams, vai tomēr nē? Jo tajā dienā, kad bija sex bez izsargāšanās, man bija tā kā bišku nelielas sāpes vēdera lejasdaļā kā pirms mēnešreizēm (kaut mēnešreizes beidzās 2 dienas pirms tam), un palika slikti no kartupeļu pankūkām, kaut agrāk tā nekad nav bijis.. Pat bailes uznāca, jo stāvoklī negribu palikt!!! :(((

mamma

2011. g. 1. oktobrī 14:18

RE: Grūtniecības pašas, pašas pirmās pazīmes

Sievietei ovulācija (laiks kad notiek olšūnas apaugļošanās) parasti ir ~14 dienas pirms nākamo mēnešreižu pirmās dienas. Spermatozoīdi var izdzīvot dzemdē pat piecas dienas. Tātas stāvoklī var palikt sākot ar 19 dienu PIRM NĀKAMAJĀM mēnešreizēm. Ja sekss ir pirms ovulācijas, tad spermatozoīdi pa šīm piecām dienām sagaida olšūnu un tad var notikt apaugļošanās. Pēc apaugļošanās olšūna ceļo 7-10 dienas uz dzemdi, kur implantējas. Šajā laikā nevajadzētu just grūtniecības pazīmes. Dienā kad implantējas olšūna (tātad tā varētu būt 7-4 diena pirma nākamajām mēnešreizēm, kuras apaugļošanās gadījumā vairs nebūs) var būt nelieli izdalījumi sarkanā krāsā. Sākot ar šo dienu, varētu sākt parādīties pirmās grūtniecības pazīmes.

Tā visam teorētiski vajadzētu būt, bet var gadīties arī novirzes un ovulācija pēkšņi notikt citā laikā, jo dažreiz sievietēm mainās cikla garums, gadās arī dvīņi, kas nav ieņemti vienā dienā utt.

sauliitee!

2011. g. 4. oktobrī 09:38

man ir jautajums,
vai tiko peec dzimumakta,protams,bez izsargasanaas vareetu just kautkaadas pazimes vai izmainas organismaa, ja iespejams ir iestaajusies grutnieciba?

d

2011. g. 4. oktobrī 10:42

nee

sauliitee!

2011. g. 4. oktobrī 12:29

skaidrs!

Stresotāja

2011. g. 4. oktobrī 14:37

Palīdziet lūdzu! Esmu panikā! Man 19. Pārgulēju ar paziņu - bijām iedzēruši. Zaudēju nevainību. Bija 1.mēnešreižu diena. It kā viss ok, tikai lieta tāda,ka mums bija pārtrauktais dzimumakts, jo tas viss bija negaidīti un nebija izsargāšanās. Viņam ir iepriekšēja pieredze, teica, ka nebeidza manī. Tas notika pirms 5 dienām. nezinu vai tas ir uz psiholoģiskā pamata vai kā, bet ļoti uztraucos. Liekas, ka esmu stāvoklī - krūtis šķiet mīkstas, pietūkušas, ap krūšu galiem liekas, ka ir tumšāki un lielāki riņķi. ir sārti izdalījumi un sāpes vēdera daļā, mēdz būt miegainība uz slikta dūša. mēnešreizes turpinājās. Parasti mēnešreizes ir 7 dienas un mēdz būt sāpīgas. tagad šaubas māc vai tas viss ir no mēnešreizēm vai tik tiešām jāgatavojas abortam. :( Vai jums kādai tā ir gadījes? grūtnieces atsaucieties lūdzu - kurā dienā jums bija kādas pazīmes?

burtina

2011. g. 10. oktobrī 18:09

Piemeram vai var but stavokli,ja noticis ir seks un nakamaja diena ir menesreizes? jo itka tikai 10-14.taja diena paradas simtomi

d

2011. g. 11. oktobrī 07:41

protams ka var :)

Mr. X

2011. g. 12. oktobrī 12:35

tad, kad ir grūti

.gnj

2011. g. 12. oktobrī 22:52

bet vai var jau pirmajā dienā pec notikussa jau but slikta duusa?

Miss Lx..

2011. g. 18. oktobrī 19:42

sveiki..
man skiet ka esmu stavokli, testu biju veikusi 2 nedelas atpakalj!.. tests uzradija negatiivi, gribeju pajautat kad var just kad berns sak veidoties, vai spardities!???:)P

Miss Lx..

2011. g. 18. oktobrī 19:50

vnk shkiet kaa veederaa kaukas kustas!!..

kikiy

2011. g. 14. novembrī 14:17

man ir diezgan paliels veders bet neesu drosa jka esu stavokli menesreizes bija bet 1 dienu kas ir savadi jo parasti ir3-4 bet citu pazimju itka nav ir neliels apetites +

Emma

2011. g. 18. decembrī 18:16

cik maksā tās avārijas kontracepcijas tabletes? un vai ir gadu ierobežojums?

koko

2011. g. 18. decembrī 22:36

nu piedodiet man, bet jūs esat stulbas sievietes, godīgi! bērns spārdīties, pāris nedēļas pēc seksa? :D cik tev anatomijā? varbūt paskaties attiecīgas filmas, kad bērniņam izveidojas sirsniņa, kad rociņas un kājiņas izveidojas, a tu gribi lai spārdās uzreiz pēc seksa.
otrai, paliels vēders, bet tu joprojām nezini,esi vai neesi stāvoklī? :D :D cik tad ilgi ir jāgaida, tavuprāt?

un tai, kurai gadu ierobežojums grūtniecības testam - ja tev būtu pietiekoši gadu un prāta, nevajadzētu par gadiem uztraukties :D

koko

2011. g. 18. decembrī 22:38

un aizmirsu piebilst. vēljovairāk stulbas sievietes tāpec, ka jūs meklējat pamācību kaut kādā interneta diskusiju lapelē, kur par objektivitāti ir grūti spriest. ejiet taču pie ārsta, cik var jokot ar sevi un savu veselību??

diana

2011. g. 22. decembrī 11:58

sveiki.
man bija sekss bez aizsargšanas, un nākošajā dienā mna bija reibonis, asins no deguna un sapēja lejas daļa, un man bija jābūt mēnēšreizēm, bet viņu nav, un izdalijumu ari nav, man ir tikai 16 gadi un esmu panikā.. un vai var lietot kkādas zāles kas darbojas pēc nedēļas?

escomoss

2012. g. 13. janvārī 15:32

Njā! saprotu apspriesties ir forši un interesēties ir labi,bet te viena daļa izklausas tiešām anakfabētes-kas ir sex gan zin!

Njā

2012. g. 20. janvārī 13:15

Skolā steidzami jāievieš veselības mācības.

APMULSUSII

2012. g. 13. martā 22:39

gribeju paprasit,vai es esmu stavokli ja man menesreizes kavejas 1dienu,ja tas bija regularas,bez izsargasanas,pazimju nav.

harisma

2012. g. 27. maijā 23:11

man vakar bija forss sex...
vai ir iespejams,ka varu palikt stavoklii???Man tikai 12.............

1 2 3 4 5 6

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Twitter, Facebook vai Google kontu.

TVNET    Draugiem.lv    Twitter    Facebook    Google    Inbox.lv

Kristaps Lapiņš

Kristaps Lapiņš

Tēma: Ajūrvēda

Astroloģija, numeroloģija, kā arī par dažādām ajūrvēdiskām zināšanām jautā vēdiskajam astrologam.

Agnese Anševica

Agnese Anševica

Tēma: Fitness

«Veselības Fabrika» grupu nodarbību un personāltrenere.

Diskusijas

Sadarbības partneri

• Cosmopolitan
  • SK
  • L’Officiel Latvija

Horoskopi