Linnnda

2007. g. 20. jūlijā 13:07

Atmest smēķēšanu

Smēķēju 4 gadus. Parasti izkūpinu paciņu dienā. Kafija+3 cigaretes brokastīs jau kļuvusi par neatņemamu rīta sastāvdaļu, bet pēdējā laikā katru rītu pamostos ar sliktu dūšu, pilnīgu nespēku. Nebraucu ar vecākiem atpūsties, ja zinu, ka nevarēšu nolīst nekur uzsmēķēt. Sviests, ne? Es vēlos, kaut nebūtu sākusi smēķēt. Gribu atmest, bet tajā pašā laikā smēķēšana man ir bauda. Nu, iesakiet man kaut ko, pastāstiet, kā jums izdevies atmest, kas no tā ir mainījies, kāds ir veselības stāvoklis pirms un pēc atmešanas?

Soso

2007. g. 23. jūlijā 17:14

Vazankjis pats atzina kāds idjots ir bijis un ir vēl joprojām, žēl tā aprobežotā muļķa.

Visvaldis

2007. g. 23. jūlijā 17:22

O jā Vazankjim ir taisnība, pats nepīpēju un man skauž ka citi pīpē, pats naerkotikas nelietoju, bet man skauž ka citi lieto un es neesmu narkomāns DDDDTu melnā plauša vispār saproti ko runā? Man izraisa riebumu un nožēlu tādi krekšķošie pīpmaņi nevis skaudību. LOL

Vazankjis

2007. g. 23. jūlijā 17:43

Visvaldim sukatajam

atshkjirbu nejuuti smerdeli? ja tu nesmekje tad nesmekjee. bet tie kas te ir atmetushi un tagad visiem stasta cik labi vinji tagad juutaas ir demagogi hrenovie, jo taa nav. es to tocna zinu. vinji juutas nozheelojami.

Visvaldis

2007. g. 23. jūlijā 17:49

Arī es esmu atmetējs D Ar saviem spriedumiem tu pierādi cik šaura pierīte tev ir.

chemical

2007. g. 23. jūlijā 18:11

vienīgais kurš te ir nožēlojams esi tu

Vazankjis

2007. g. 23. jūlijā 18:21

haha patmiligie pokemoni sparingo pretii. nedirshat ka jums nepatika smoljiit. un tieshi tapec ka jus esat ta saucamie atmeteji jums ahujena aknaas ceertaas ka kads ta ari pasaka ka neaizliegs sev to prieku jo tas ir forshi. cigareshu dumi ir garshigi, tas ir tapat ka apest kautko garshigu. mierigi aizkupinat kartejo cigu un vienkarshi nokjert vieglo kaifinju. jaa un tapec arii shaads iignums. fui fui cik tas ir pretigi. nedirshat bumbinjas, jums vienkarshi skauzh. iespejams ari sievinjas neljauj, vai ir kadi citi iemesli. gribat padarit savu dzivi labaaku. a ziniet, atshkjirba no jums mana dzive ir pat ljoti laba un esmu sapratis ka nokjerot to mazo kaifinju pilnigi nekas nemainaas iznjemot to mazo kafinju kas padara dzivi forshaaku. tapec ejiet jus visi dirst ar savo demagogjiju.

Vazankjis

2007. g. 24. jūlijā 00:11

MANA IECIENĪTĀ CIGAREŠU MARKA IR ELITA, ARĪ BELAMOR NAV NE VAINAS

Kvazimodo666

2007. g. 24. jūlijā 08:37

mmmm
labs Belamorkanal papiross:)))
nevaru nepiekrist, ir tajaa kautkas apbuross.
kvalitativam belamoram ir tada forsha garsha... tik pec tam ozh, ka ateju butu nodedzinajis, bet sakuma ir jauki:)

eu

2008. g. 21. oktobrī 20:40

eu beidziet kardinaat, kvazimodo driiz atkal uzpiipees. malacis cilveks atmetis.
bet kur tos nirdosh tomeer pirkt?
es piipeeju no 16, jau 10 gadus, bet nepipeju jau 3 dienu:) bishkin pagruti jau ir, bet vispaar ljoti patiikami, iipashi smakas uz tiiruma sajuuta.
Kaa atmest? - Laikam ir taada lieta ka to nevar izdariit, var tikai nesmeekeet. To nevar pabeigt ka, piemeeram uzkaapt kalna virsotnee, bet ar nedariit, man liekas ka tieshi sheit slepjas noslepums.
La veicas Linda.

Anna

2009. g. 24. janvārī 01:01

anna

Lasīju,ka smēķēšana pusaudžu gaos ietekmē arī ārējo izskatu un sieviešu formu veidošanos.kā īsti ir?un kas notiek,ja ir atmetis smēķēšanu?organisms atjaunojas?

Liene

2009. g. 24. janvārī 14:06

Lai vai kaa negribeetos, tomer jaapiekrit ari Vazankja teorijai. Ja cilveeks noleemis nesmeekkjeet un neest, tatad kaut kas vinju uz to piespiezh, vai ari vinsh sev to iegalvo, ka taa bus labak. Bet, ja cilveks need, lai gan gribas - vai tas ir no laba praata?! es ari biezhi vien domaaju - vairaak neediisu tik daudz, nelietosu alkoholu, nesmeekejesu. protams, tas viss labi iespaido veseliibu, bet jeega mociities un atteikties no sev tiikamam lietaam, varbut vienkarsi nevajag paarsppiileet, bet visu ar meeru dariit. Es piem. atceroties savus jauniibas trakumus, domaaju, cik labi, ka taaddi ir bijusi, nevis, to, ka butu labak seedeejusi godigi majas, lasijusi graamatas un adijusi zekkjes, kamer citi jautrojusies. Un tagad mana dziive no taa nav cietusi, man viss ir labi :))) Taapec dariisim visu ar meeru un neierobezosim sevi, ja vien tas sevi vai citus neapgruutina vai nav nepieciesams veseliibas vai citu iemeslu deelj. :)

gintos

2009. g. 12. februārī 10:58

Nepipēju jau bišku vairāk par trijām nedēļām vnk saņēmos un atmetu, pirmā nedēļas bija grūta it sevišķi nogale, kad atpušoties pārējie pīpē....bet nu tagad galīgi nemaz neprasās un nedomāju arī atsākt!!!
P.s nopīpēju kādus 10 gadus laikam :( baigi nožēloju...

bimbo...

2009. g. 12. februārī 11:24

izlasi gramatu Alans Karrs " kā viegli atmest smēķēšanu " izdevniecība arka ap 8 ls un ja nu tā tevi neuzrunā tad pīppēt neatmetīsi NEKAD..... pats 12 gadus pīpeju ar nelielām pauzītēm un nu jau 1 mēnesi pēc izlasīšanas nepīpeju...veiksmi...

Kvazimodo666

2009. g. 12. februārī 11:30

Nirdoshs - bija dabunams, Reriha gramatnicaa, un citos veikalos, kur ir indiesu kvepeklji.
Honeyrose - lielakajas aptiekaas.
diemzel jasaka, ka BIJUSO pipetaju aikam nav. tads paliec visu muuzu un ik pa bridim roka pavelkas preti ciginjai. vienigais mierinajums ir tas, ka pec tas cigaretes kadu laiku tiesam negribas smekjet, jo peksnji tik asi juti to pretigo garsu, un to kaa smird tavas dreebes, ka paliek skjebiigi...
bet ta pirmaa duma garsa ir tads, ka solis pretim debesim:(
turaas "atmeteji" tas ir gruti, bet MES to varam.:)

alu cilvēks

2009. g. 12. februārī 12:44

par to pašu

Man ir interesanta pieredze ar smēķēšanas atmešanu. Biju pārliecināts smēķētājs apm. 20 gadus pa 1,5 paciņām dienā (vismaz pēdējos gados ).Reizēm,protams, uznāca vēlēšanās atmest,bet ne uz ilgu laiku. Pagājušajā pavasarī noķēru pasmagu gripu, no tā laika izteikts riebums pret cigaretes dūmiem. Sākumā pa paradumam mēģināju uzpīpēt, rezultāts -slikta dūša. Viss,tagad esmu nesmēķētājs. Brīnumi tomēr notiek...

pele

2009. g. 27. maijā 15:54

Esmu nesmēķētāja 2 gadus, pirms tam "nopīpēju" 30 gadus.Tomēr, mājās nekad nesmēķēju, jo man nepatika piesmēķētas telpas.Atmetu kāda bronhīta dēļ bez jebkādiem palīglīdzekļiem. Tagad mani kaitina dūmu smaka, smirdošas drēbes utt.Pa šo laiku esmu pa sapņiem "uzvilkusi dūmu" kādas 5 reizes un vienmēr ar nožēlu. Zemapziņā jau tas ir palicis un šad tad sapņos iznāk laukā.

smēķmane

2009. g. 27. maijā 17:04

es jau 4 gadus meiģinu atmest.

Tereza

2009. g. 28. maijā 14:38

Kā viegli amest smēķēšanu

Arī es smēķēju ilgus gadus un vienmēr tiku domājusi, ka gan jau kādu dienu atmetīšu. Pamēģināju nesanāca un tā vairākas reizes, jo organisms pie indes bija pieradis un tik viegli no tās nevēlējās šķirties. Tad vienu dienu darbā kolēģe ( smēķēja 30. gadus)ar kuru visus gadus esam gājušas kopā sapīpēt, pastāstīja man par ļoti interesantu grāmatu, kas jau visā pasaulē daudziem tūkstošiem cilvēku ir palīdzējusi tikt no šī briesmīgā ieraduma vaļā un arī manai kolēģei. Un nu jau gadu arī es nesmēķēju un zinu ka savā dzīvē vairs nesmēķēšu. Mums visiem ir vajadzīgs kāds dzinulītis vai kāds salmiņš pie kā pieķerties, kad mēģinām atmet smēķēšanu, jo mūsu smadzenes ir ļoti sarežģīts mehānizms. Šī grāmata maina mūsu domāšanu un izskaidro kāpēc mēs to sākām darīt un kāpēc ir tik grūti atmest. Visbeidzot zinot ienaidnieka stratēģiju to ir vieglāk iznīcināt. Ja kāds no tiesas vēlas atmest smēķēšanu 100%, tad izlasiet grāmatu Alens Karrs "Kā viegli atmest smēķēšanu", šo grāmatu arī var izlasīt elektroniski tikai krievu valodā http://www.koob.ru/karr/ Nebaidies, grāmata tev neko ļaunu tā pat nevar izdarīt, tikai izlasi grāmatu līdz galam. :) Novēlu visiem smēķētājiem atmet un baudīt dzīvi bez šīs indes un būt patiesi laimīgiem zinot ka nenomirsiet no kādas slimības, kuru pats gadiem esiet sējuši savā organismā. Atā

ilze

2009. g. 28. maijā 17:35

bet ko darīt, ja nemaz nešķiet, ka smēķēšana ir briesmīgs ieradums?

NeKarrs

2009. g. 29. maijā 07:43

Nu moins ko tas Dr.Karrs tik nepiedāvā: nomest pīpēšanu, lieko svaru , dzeršanu. Un tai krievu saitā, tāpat kā šeit slavinātāju pūlis. OK izlasīšu un pēc tam pastāstīšu strādā vai ne. Man gan liekas ka viņam ir universāla recepte kā visu nomest = iedzert zilskābi.

1 2 3 4

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Twitter, Facebook vai Google kontu.

TVNET    Draugiem.lv    Twitter    Facebook    Google

Kristaps Lapiņš

Kristaps Lapiņš

Tēma: Ajūrvēda

Astroloģija, numeroloģija, kā arī par dažādām ajūrvēdiskām zināšanām jautā vēdiskajam astrologam.

Agnese Anševica

Agnese Anševica

Tēma: Fitness

«Veselības Fabrika» grupu nodarbību un personāltrenere.

Diskusijas

Sadarbības partneri

• Cosmopolitan
  • SK
  • L’Officiel Latvija

Horoskopi