sara

2008. g. 11. februārī 23:01

menesreizes..

cavinja.. man tadi jautajumi .. vai ir normali ka menesreizes kavejas..???
nesmu stavokli un tada gara... un jums menesreizes ir katru menesi..?? gaidu atbildes

tas ir joks?

2008. g. 12. februārī 00:09

Protams, ka KATRU MĒNESI! Ja kavējās par veselu mēnesi vai tuvu tam, tas neko labu nozīmēt nevar. Vai nu esi stāvoklī (nu tas var būt arī kaut kas labs, ja gribi bērnu), vai arī tā ir kāda slimība vai vismaz nobīde no normas...

lalaa

2008. g. 12. februārī 08:35

pirmajā gadā samērā bieži mēdz būt neregulāras.. no stresa, piem., pirms eksāmeniem, arī tās var būt neregulāras.. un no badošanās..

Nika

2008. g. 12. februārī 10:30

Ja nelieto hormonālo kontracepciju, tās nemaz nav kā pulkstenis, var būt gan 3 dienas agrāk, gan piecas vēlāk. Nekas īpašs.

just a kid

2008. g. 11. martā 17:42

:D

beidziet tad plurkšķēt. iespējams, vnk vēl nav noregulējušās. gan jau viss būs labi :P

pem

2008. g. 11. martā 19:30

normaali, no stresa, saauksteeshanaas un veel vis kaut kaa var stipri kaveeties

zaika

2008. g. 11. martā 21:58

varbut vispirms--cik tev gadi?
ja menesreizes sakusas tikai nesen tad ir normali ka nav regularas.... man pec pirmas reizes nakama reize bija pec 3 menesiem... un apmeram tada gara...

Mustafa

2008. g. 12. martā 12:48

a kas ir mēnešreizes?vai mēnešalga?

ziniite

2008. g. 15. martā 23:19

nu,ja kaveeshanaas gadaas vienu reizi,tad tas ir ok, jo var buut dazhaadi iemesli-stress,saslimsana utt.bet,ja kaveesanaas ir bijusas vairaakas reizes,labaak apmeklee ginekologu.izstaasti savu beedu un obligaati luudz nosuutiit uz hormonu asinsanaliizeem.

.

2008. g. 17. martā 09:09

Mēnešreižu cikls ir 28 dienas...

hmm

2008. g. 17. martā 09:17

to .

Tu esi idiots. Tas nav rakstīts nevienā skurstenī (par 28 dienām) Man piemēram ir 32. Izglītojies!! Un necenties savu nezināšanu borēt citiem un padarīt par absolūto patiesību!

???

2012. g. 17. septembrī 17:11

RE: menesreizes..

Tas ir normaali ja MR vel nav saakussaas 12 gados....bet ir sajuuta ka tuliit buus jo man jau kaadu nedelju saap galva un ir slikta duussa......mamma domaa ka man pavisam driiz buus....man arii kruutis saaka augt pirms kaadiem 2 gadiem...

psc

2012. g. 17. septembrī 20:07

to ???

nieka 4 gadi pagājuši.. :)

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Twitter, Facebook vai Google kontu.

TVNET    Draugiem.lv    Twitter    Facebook    Google

Kristaps Lapiņš

Kristaps Lapiņš

Tēma: Ajūrvēda

Astroloģija, numeroloģija, kā arī par dažādām ajūrvēdiskām zināšanām jautā vēdiskajam astrologam.

Agnese Anševica

Agnese Anševica

Tēma: Fitness

«Veselības Fabrika» grupu nodarbību un personāltrenere.

Diskusijas

Sadarbības partneri

• Cosmopolitan
  • SK
  • L’Officiel Latvija

Horoskopi