dita

2006. g. 5. jūnijā 17:16

Kaads varētu luudzu iztuklot?

mugurkaula retgena izmeklējumos bija pierakstiits shaadi, tikai neko nesaprotu...
...........
...... Jaatziimee12. ribas hipertrofēts paravertebrālais gals, galviņas virsma negluda, margināls osteofīts- kostavertebrāla artroze Th 12 sin. .........

zhulc

2006. g. 5. jūnijā 17:23

tas nozīmē, ka riba saaugusi(artroze) ar mugurkaula skriemeli- kosta-riba, vertebra- skriemelis,osteofits- kaula izaugums,kuram nevajadzētu būt,dzīvosi

inku_zelts

2006. g. 5. jūnijā 17:30

zhulc

- Dakter, es dzīvošu?
- Jā, pacient. ...bet vai būs vērts...?

Modris 18-25,5

2006. g. 5. jūnijā 17:32

impotencija, noteikyi!

zhulc

2006. g. 5. jūnijā 17:47

inku

;)), labais, man patīk aņuki par dokiem:)

zhulc

2006. g. 5. jūnijā 17:52

ak ,jā sin- kreisā puse, dextra- labā puse

inku_zelts

2006. g. 5. jūnijā 18:07

zhulc

Nu ja jau par dakterīšiem:
- Dakter, es pat nezinu, vai man kaut kāda seja ne tāda ir, vai kas? Pārāk inteliģenta? Vārtrūmēs mani iekausta, sabiedriskajā transportā saka rupjības, veikalā no rindas grūž laukā.
- Tā, paskatīsimies... Uzmanīgi sekojam ar acīm āmuriņam, nevajag ar rokām aizsegt acis, nevajag. Op-pā!!! Nu nespēju vienkārši noturēties, atvainojiet...

zhulc

2006. g. 5. jūnijā 18:14

:)))),

inku_zelts

2006. g. 5. jūnijā 18:16

Zhulc

Ai, pavilka.
Ienāk blondīne pie ārsta un saka:
- Ziniet, dakter, man ar atmiņu kaut kas dīvains notiek. Viss, kas armani notiek, to visu es pēc pāris minūtēm jau esmu aizmirsusi...
Ārsts:
- Hmmm... Jā, jā... Tas ir nopietni, ļoti nopietni. Ģērbieties nost. Guļieties, lūdzu, uz kušetītes...
Pie daktera kabinetā.
- Dakter, man nestāv loceklis.
Dakteris, ar zināmām bailēm lūkojoties apkārt:
- Cienījamais, un kuru tad Jūs šeit drāzt tā kā būtu sataisījušies?
Atnāk vīrelis pie ārsta.
Attaisa bikšu priekšu un izvelk savu mantību un noliek uz galda. Pareizāk būtu bijis teikt mantībiņu, jo TAS vīram tikai 2 mm garš.
Dakteris, kādu laiku ar tīri zinātnisku interesi vēries dabas brīnumā, saka vīrietim:
- Njā, cienītais, vai sūdzaties?
Vīrietis:
- Nē, dakter, bļ@^%, ziniet - lepojos!!

zhulc

2006. g. 5. jūnijā 18:19

aha,
ienāk ārsta kabinetā begemots, uz galvas šim sēž varde, varde:dakter,paskatieties,kas man te pie dibena pielipis

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

TVNET    Draugiem.lv    Twitter    Facebook    Google    Inbox.lv

Kristaps Lapiņš

Kristaps Lapiņš

Tēma: Ajūrvēda

Astroloģija, numeroloģija, kā arī par dažādām ajūrvēdiskām zināšanām jautā vēdiskajam astrologam.

Agnese Anševica

Agnese Anševica

Tēma: Fitness

«Veselības Fabrika» grupu nodarbību un personāltrenere.

Diskusijas

Sadarbības partneri

• Cosmopolitan
  • SK
  • L’Officiel Latvija

Horoskopi