Zuzanna

2007. g. 4. decembrī 13:30

Piena sēne

Klau, kā var mājas apstākļos cīnīties ar piena sēni, jo ginekologa apmeklējums tikai pēc 5 dienām. Jau iepriekš paldies.

Es

2007. g. 4. decembrī 13:35

Esmu dzirdējusi, ka jāēd daudz jogurta, kā arī bezpiedevu jogurts (bez ogām utt.) jāziež tur.

Mia

2007. g. 4. decembrī 13:40

Vajag to vietu ar sodas ūdeni mazgāt!!!
Tas it kā atvieglojot "ciešanas"! :)

Baiba

2007. g. 4. decembrī 13:44

Aptiekā var nopirkt bezrecepšu medikamentu "Canifug"

:@

2007. g. 4. decembrī 15:21

Aizej uz aptieku un nopērc svecītes.

lalala

2007. g. 4. decembrī 15:27

pacieties tās pāris dienas. ir aptiekās profilaktiski līdzekļi tagad saucaas Floragyn, par citiem nezinu, šos ārste ieteica, mazina noteikti to nepatīkamo sajūtu.
a vai tad svecītes bez receptes pārdod?

zuze

2007. g. 4. decembrī 15:28

ljoti efektiigi ir ar saalsuudeni tur izskalot. var tikt valjaa pavisam

san

2007. g. 4. decembrī 15:31

aptiekā var iegādāties bezrecepšu medikamentus, precīzi nosaukumus neatceros, bet gan jau aptiekāre zinās

Pē pieredzes

2007. g. 4. decembrī 16:03

Skalot ar kumelīšu tēju! :)
Jā, jā, tur!!!!

Kvazimodo666

2007. g. 4. decembrī 16:28

vot skalot TUR, tas ir mazliet par atru.
ta var pilnigi visu mikrofloru nonidet no pakaljas ka sugu.
Meitenam jadodas pie daktera un jaarstejas, jo uz seenes fona var attistities juura citu slimibu, kas bez seenju merces butu saldi chuchejusi.
Aptiekaa piedavas svecites, kas nonjems dalju simptomu (niezi piemeram), bet nearstes... problema nav taja, ka izjauks bildi, bet taja, ka parejot sapem, mes parasti pie arsta vairs neejam.

Zane

2007. g. 4. decembrī 16:32

to Kvazi(kā tur...)

Zini ko? Beidz tēlot visgudro arī par sieviešu slimībām!!! kumelītes ir 100 % dabas produkts un nekādi nevar izraisīt "veselu jūru citu slimību"!!! Kumelītes ir pat ieteicamas visa veida iekaisumiem... Kumelītes var lietot gan ārīgi gan iekšķīgi (un arī tur) Neesi neko dzirdējis par kumelītes dziednieciskajām īpašībām??

Kvazimodo666

2007. g. 4. decembrī 16:38

esmu dzirdejis, par brinumaino kumelisu spejam, bet ka antiseptikjis tas iznides ari derigas bakterijas kas cinas ar vinjas piena seeni.
pats lietoju kumelites gan iekaisumu laika, gan, kad vienkarsi gribas padzert teju, kas nomierina.
tikai man nekad nav nacis prata skalot ar to sava penja kanalus...
jaa areji var skalot, bet iekseji nekada gadijuma bez arsta zinjas.
tomer sievietes maksts ir tas retais organs, kas censas pasattirities.
varbut tu pati sev ari abortus taisi un pectam izskalo maksti ar kumeliteem, bet ne jau visiem tas der:)))

Kvazimodo666

2007. g. 4. decembrī 16:40

http://www.pienasene.lv/public/1085.html

Kvazimodo666

2007. g. 4. decembrī 18:29

Zanei

nu ko apraavaas???
es nerunaju par lietam kuras neko nezinu.
piemeram par adiisanu un tamboresanu, neka nezinu tapec ari forumos Adiit... tamboret...??? nelienu.

Farmaceits

2008. g. 3. janvārī 00:44

Preparātus piena sēnes ārstēšanai var apskatīt šeit - www.zalesinfo.lv
Ja ir kādi citi jautājumi par zāļu līdzekļiem, tad uzdodiet tos šeit - www.zalesinfo.lv

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Twitter, Facebook vai Google kontu.

TVNET    Draugiem.lv    Twitter    Facebook    Google    Inbox.lv

Kristaps Lapiņš

Kristaps Lapiņš

Tēma: Ajūrvēda

Astroloģija, numeroloģija, kā arī par dažādām ajūrvēdiskām zināšanām jautā vēdiskajam astrologam.

Agnese Anševica

Agnese Anševica

Tēma: Fitness

«Veselības Fabrika» grupu nodarbību un personāltrenere.

Diskusijas

Sadarbības partneri

• Cosmopolitan
  • SK
  • L’Officiel Latvija

Horoskopi