iepriekšējais 1 2 3 4 5 6 7

 1. Manuprāt, tas ir par traku. Maini dzīvi.

 2. Hm.. nezinu, par ko te uztraukties.. es arī zaudēju nevainību, kad biju vecāka par 24 gadiem un esmu ļoti apmierināta ar to, jo šobrīd esmu i laulāta, i mammā gadu vecam puišukam. Vīrs ir pirmais un vienīgais. Dievs visu ir paredzējis, esmu laimīga un priecīga, ka nepiesārņoju savu dzīvi ar daudziem partneriem.
  Jo vairāk attiecību, kuras izjūk, jo vairāk negāciju skatoties uz savu dzīvi... Vienu brīdi arī mani māca šaubas, vai daru pareizi, ka gaidu savu "īsto", bet tagad zinu, ka tas bija to vērts :))

 3. Nevainíga tádá vecumá? Nav,tápat ká Passat dízelis ss.lv reklamá ar noskréjienu zem 100.000km

 4. no garīgā viedokļa pavisam normāli ka nevainīga meitene savu nevainību saglabā līdz brīdim kad sastop savu īsto dzīves draugu.
  Cits jautājums. Kāpēc tagad to uzskata par kaut ko jocīgu?
  Viens ir droši. Draudzēties bez seksa ir pavisam normāli. Taču būt atkarīgam no seksa jau vairs neskaitās būt normāli.
  Meitenei sevi jāsargā, jo jābūt veselai kad gribēs un gaidīs bērnus. Seks velk daudz neveselīga un netīra līdz. It sevišķi, ja partneru maiņa ir bieža.
  Dzīvē sanāk kā nu kuram kuro reizi. Taču atbildība jānes arī puisim un tādēļ puiši uz to skatās atbildīgāk, ja nopietni domā par sekām un par pašu meiteni.

  Diemžēl valda bara instinkts un priekštats ka brīvs seks nekas slikts nav līdz zināmai robežai un zināmā laikā, kas tiek masveidā reklamēts kā norma.

  Visam ir savas robežas - pieļaujamās. Ja tās pārkāpj, tad rodas sabiedrībā problēmas kā zema dzimstība, ģimene tiek degradēta, zūd mīlestības jēdziens, kas ir arī atbildība vienam par otru nevis abstrakta brīvība.

  Vajag izglītotie un domāt pašiem, ja reiz lasīt esat iemācījušies, tad informācija ir saņemama jebkāda. Tikai, kas to filtrēs, lai nekluptu pār veciem grābekļiem. Jāmācas domāt šeit un tagad, lai arī politiķus varbūt izaudzināsim domājošus un brīvas valsts pilsoņus.
  Seks pēc būtības tik daudz paverdzina, ja kļūsti atkarīgs, kā no jebkuras atkarības.

  Tajā skaitā varas, naudas, ēšanas, baudas u.t.t.

 5. icon Viedoklis_lv » viedoklis 2011. g. 13. septembrī 20:49

  Tas nav mans "Viedoklis" - es esmu par seksu jau no 16 gadiem. Tad jaunieši pulsē no sexa un tā gaidām - tad arī tas jāsāk baudīt juteklisks un pilnīgs. Tā arī jāmīlējas pilnīgi tad ap gadiem 40 sāks mazināties interese cilvēkam par seksu un uz 50 gadiem izzudīs.
  A ja apspiež seksu jaunībā tad visu mūžu tāda nepiebarojama sajūta - es teiktu perversa. Jāļaujas cilvēkam tam ko sajūt nevis ko citi saka.

 6. bus labinav ko psihot, gan jau kadu keksu atradisi! vis notiek ka tam janotiek

 7. Viss ir ok- gaidi īsto un vienīgo, neviena muldēšanā neklausies, Dievs nepievils! :)

 8. Tas ir reaali tragiski, ka meitene no 20 -25 gadiem veel ir nevainiiga - vina no taa fakta mocaas ar visaadiem kompleksiem, sacakaree savas dziives labaakos gadus, zeni ar vinaam ilgstosi netiekas, jo var jau "gaidiit" uz TO menesi divus, bet ne jau bezgaliigi! Cita iedos tajaa pasaa vakaraa!. Vina grib zaudeet to nevainiibu, bet no kaut kaa baidaas - tas velkas GADIEM!!! Un visu laiku sit pa nerviem! Es domaaju, ka tur vislielaakais "paldies" jaapasaka "gadigajaam maaminaam", kam biezi vien ir lidziigi kompleksi un aizdpriedumi pret sex un viiriesiem vispaar. Un arii pareejiem "gadigajie" gimenes locekliem. Labu gribeedami satraumee savas meitas psihi uz visu atlikuso muuzu!

 9. vecene » bi 2011. g. 10. septembrī 10:53

  Kas tur ir traģisks ? Viņai kaut kas ciet aizaug ?! Baidīties mums katram sanāk no kaut kā, bet tas jau nenozimē, ka pienacis pasaules gals un lietas saucamas traģiskos vārdos. Citam bail no zobārsta - bet agri vai velu viņs tur nonāk. Tapat arī ar šo meiču - ja jau saprot, ka īsti normāli tas nav, tad jau ir uz pareizā ceļa ! Un pati zināms, kas darāms.
  Bērnišķīgs raksts.

 10. cena » bi 2011. g. 10. septembrī 18:42

  tragjiskas ir tikai taas lietas, kuras nevar mainiit, shii lieta ir atrisinaama minuutes laikaa un nekaa tragjiska tajaa nav... patiesiibaa, kad shii meitene zaudees nevainiibu, pati par sevi pasmiesies, ka uzskatiija to par taadu probleemu...

 11. qw » bi 2011. g. 13. septembrī 09:40

  Kādā veidā tas var vilkties gadiem ilgi, ja reāli, bieži vien gluži vienkārši nav īstā cilvēka ar kuru šo te nevainību pazaudēt? Jā, izklausās banāli "īstais", taču tā patiešām ir. Esmu šajā vecuma amplitūdā, un ja man nav bijis daudz attiecību gluži vienkārši tādēļ, ka reti kurš vīrietis spēja patiešām ieinteresēt, kaut gan nav tālu jāmeklē - manai draudzenei šajā vecumā jau ir bijis neskaitāmi daudz attiecību, ko kāds sauktu par veselīgu pieredzi, bet kāds cits rauktu degunu un teiktu fuj. Būtiski ir ne tas, bet būtiski ir tas, cik cilvēki mēdz būt dažādi. Man nevainības zaudēšana bija tiešām kaut kas nopietns, man bija svarīgi lai tam cilvēkam arī ikdienā uzticos par visiem 100% un tas nav tikai nejaušs garāmgājējs manā dzīvē. Tādā ziņā šobrīd atskatoties mani šokē, ka nevainību var zaudēt 14-16 gados ar mazpazīstamu puisi, jo tie ir tikai bērni.

 12. Ieteikums no malas!!! 2011. g. 9. septembrī 18:04

  Es Tev no visas sirds ieteiktu izlasīt Krissa Valotona un Džeisona Valotona grāmatu "Morālā revolūcija" Kaila patiesība par seksuālajām attiecībām. Te Tu noteikti spēsi rast daudz atbildes uz jautājumiem, kas Tevi nodarbina. Esi svētīta!!!

 13. Negribu nevienu mudināt uz netiklību, bet uzskatu, ka pirms kāzām ir vērts nedaudz izdauzīties. Jo kaut kad jau tā klapīte normālam cilvēkam nāk vaļā un labāk ka tas ir tad kad tev jau nav ģimene un bērni. Diemžēl aprakstītajā situācijā ļoti iespējams, ka pēc kāzām atklājās nesaderība ar kuru tad ir jācīnās visu atlikušo mūžu pie kam pamatīgi viens otram zāģējot. Un tad nu manuprāt neko vairs nevar darīt, visticamāk ka paliks tikai sliktāk un sliktāk. It īpaši tas izpaužas reliģiozām sievietēm, kas uzskata ka pēc kāzām vīrietis ir viņu īpašums un laulības nav šķiramas ne pie kādiem apstākļiem. Labāk ir ciest un mocīt otru.
  Manuprāt svarīgākais sievietēm ir iemācīties no seksa gūt prieku tad arī vīrietis būs laimīgs. Normālam vīrietim būs vienalga vai mīļotajai sievietei pirms viņa ir vai nav kāds bijis. Protams ar mēru un vēlams bez kaitēm :)
  Laikam esmu pesimists, bet manuprāt varbūtība, ka attiecības pēc kāzām, piem., 3. gadā kļūs labākas, kā sākotnēji ir labi ja 20%. Citiem vārdiem sakot uz to nevajadzētu paļauties. Mans secinājums pirmais sekss kāzu naktī ir loterija ar daudz tukšām lozēm. Papildus lai sekss labi izdotos uz to nedrīkst iespringt, bet ja tas sievietei ir pirmo reizi dzīvē un noliktā laikā tad tā visticamāk būs neliela katastrofa. Bet večiem jau olas spiež katru dienu. :)

 14. Ja sekss būtu tikai bauda, tad nebūtu baušļa "Tev nebūs laulību pārkāpt (starp citu doma jau ir šai bauslī tev nebūs maukot (krieviski "Не прелюбодействуй"))" un šajā bauslī nav nekāda sakara ar laulībām, bet ar to, ka drātēšanās pa labi un pa kreisi ir grēks.
  Tā pat kā baušļi "Tev nebūs nokaut", "Tev nebūs iekārtot sava tuvākā sievu", "Tev nebūs zagt"

  Ir dzirdēti stāsti, ka Ernests Gliks tulkojot bībeli un baušļus gribējis izmantot vārdu tev nebūs MAUKOT, bet inteliģence neļāva to izmantot un parādijās tev nebūs laulību pārkāpt nu un cilvēciņi Latvijā domā, ka pirms kāzām var ālēties uz nebēdu.

 15. Tievais » Resnais 2011. g. 9. septembrī 10:18

  lieta tik tāda, ka, neskatoties uz visu bausli, tajā grāmatā ir krietna deva drātēšanās pa labi un pa kreisi - i vienu sievu drātēja, i otru sievu drātēja, i abu sievu kalpones drātēja, i vienkārši piegulētājas drātēja....i dieviņam nebija pret to iebildumu. citiem slaveniem un dieviņa labi ieredzētiem vīriem drātējamās esot bijušas mērāmas simtos, un - spēks bumbās! viss čikiniekā. savādi gan.

 16. neklausi, joberus un joberienes, KLAUSI, SAVU SIRDSBALSI!!! jo cilveki IR TIK LOTI DAZAADI, citam jaties vajag 20x diena, cits, savu sexuaalo energiju izliek, uzraxtot izcilu operu, piemeeram !! atbilde ir tevi........

 17. jāsatraucas ir, ja nevienam nav vēlēšanās to nevainību atņemt( kā tas šādos gadijumos ir lielākoties), bet ja tas vnk kā untums un poza, var nodzīvot līdz sirmam vecumam, t.i. nav noteiktas robežas kad un kāda vecumā nonākt pie speciālista, ja vien, protams, ir kas aizūta, vai saglabājušās kaut nelielas paškritikas kripatas...

 18. es arii zaudeeju nevainiibu ljoti veelu (23 gados) ar puisi, kuram uzticeejos, bet kas mani aplipinaaja ar veneerisko slimiibu, kuru nevar izaarsteet... Tagad mokos.. autorei iesaku mekleet nevainiigu puisi ar taadiem pashiem uzskatiem vai vismaz kaadu normaalu puisi, kam var paluugt mediciinisko iszinju... esi gudraaka un neklausi tos, kas sludina, ka sievietei ir jaabuut ar super pieredzi, sievietei ir jaasaglabaa sevi veselu un viss paareejais ir mazsvariigi..

 19. Puisis [bez venēriskajām slimībām] » :(( 2011. g. 14. septembrī 14:12

  :D Man 8.-9. klasē bija veselības mācība, kurā rādīja, kas ir sex un prezis, un kā izskatās krāns / vāvere, ja ir ilgstoši neārstēta venēriskā slimība. Zini, palika atmiņā uz mūžu :D Tev, acīmredzot, tādas lietas netika skaidrotas...

 20. Ea gribētu zināt, vai tie vīrieši, kuri te uzstājīgi deklamē, ka grib nevainīgu sievu-vai jūs paši esat nevainīgi? Kaut viens? Vai jūs iedomājaties, ka tā nevainīgā, sevi tik ļoti cienošā un taupošā celka ļoti gaida tieši jūs-joberus, kas izjājuši pusi Rīgas, Salaspils un Liepājas? Vai varbūt tomēr vina arī gaida sevi cienošu, nevainīgu puisi? Jo tas it kā būtu loģiski, ka nevainīgā netaupās bijušajam jāklim, kuram no sagribējies 'tīru' bērnu māti.

 21. demokrats » mega 2011. g. 8. septembrī 20:48

  Es nebūtu precējies ar nevainīgu muļķīti.
  Mana sieva precoties bija ar seksa pieredzi - tas pat ir labāk. Daudz ko saprot no vīrieša vēlmēm, ir daudzveidīga seksā.
  Dzīvojam kopā jau 16 gadus un citas sievietes nemeklēju

 22. mrx » mega 2011. g. 18. septembrī 16:59

  Ha. Es esmu.
  So stfu.

 23. un vislabāk viņi uzķeras un aukstu bagātnieci, es no jaunavas Marijas leģiona, pēc tam visi kopā šo mīlnieku apēdīsim vakariņās

 24. piebilde
  man lika teikt pēc visām attiecīgas ticības norādēm ka vīrieti negribu bet nu esmu tā nogribējusies ka jūku prātā

 25. nevainības prezumcija

 26. ja nav ar vīrieti gulējusi tad nu noziegums nav pastrādāts - viņa ir nevainīga -
  negulet ar vīirieti un un dedzināt mājas var sodīt nē viņa ir nevainīga, ja vien kāds apmelotājs nava uzradies

 27. Domāju, ka tā Tava nevainība nav problēma. Problēma būs tad, ja Tu paliksi vecmeita un pati ar to būsi nelaimīga. Tāpēc, ja baidies no tā, maini dzīvi.

 28. Nevajag seksu uztvert tik nopietni, tā ir patīkama nodarbe , protams jūtas to padara vēl foršāku ,bet tas nebūt nenozīmē ka ir jāgaida visu mūžu īsto, bieži vien cilvēki kas itkā mīl šķirās dēļ tā ka ir nesaskaņas gulā, mēs tomēr esam dzīvnieki un daba prasa savu, visu cieņu pret taviem reliģiskajiem uzskatiem tomēr nepalaid garām iespēju dzīvot kamēr tāda vēl ir lai veicas

iepriekšējais 1 2 3 4 5 6 7

Domā, ko raksti! Par Krimināllikuma pārkāpumiem draud kriminālatbildība.
Par Krimināllikuma 71.pantu (aicinājums uz genocīdu utt.), 78.pantu (nacionālā, etniskā, rasu naida izraisīšana, provocēšana utt.), 74.pantu (genocīda, nozieguma pret cilvēci, nozieguma pret mieru un kara nozieguma attaisnošana) u.c. pārkāpumiem draud kriminālatbildība.

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Twitter, Facebook vai Google kontu.

TVNET    Draugiem.lv    Twitter    Facebook    Google


TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi