SKAUĢI! Cik daudz briesmīgu cilvēku savā mazajā pasaulītē ir iegrimuši tik dziļi, ka neredz neko aiz savām nospraustajām infantilajām robežām.. Lai jums gaisma dvēselē iespīd!
Ieva, GO, GO, GO! Mēs Saldū ar tevi ļoti lepojamies!
Nav jau ne vainas.Bet varbut tas attiecas fotografa darbu.Bet kapec vinai zem acim ada nokarajusies un adas uzpampums ..To nevar neieverot bilde.Tas parasti ir uz vecumu pirms plastiskam operacijam.
un nav jau runa par skaudību vai sliktiem komentāriem, nauda paliek nauda, lai jau cilvēkam veicās, bet nu pozēt puskailai nez vai ir tāds saniegums ar ko lepoties..lai gan protams katram jau sava izpratne par ētikas normām. var jau to nosaukt par mākslu un miers : )
tālredzīgais un gudrais latvietis 2011. g. 15. novembrī, 05:49
kas tur labs, antiņi priecājas, ka par vienu mazāk ko būs drātēt, jums ir antiņi sajēga cik maz ir latvieši vecumā 18-23 gadiem, nu daži desmit tūkstoši. puse, vīrieši, 10000 jau emigrjuši un nodarbojas ar prostitūciju anglijā, vēl 4000 aprecējušas nēģerus, tad nevajag brīnities, ka krokses atliek pašiem latviešiem. Pirms eiropas viss tas bija šeit latvijā un masveidā katram latvietim tas, kas viņam pienākas. A par ko jus antiņ priecājas nevar saprast, tāda īsdeguņu domāšana, tas pats, kas pie vēlēšanām, nedomā tālāk par nedēļu uz priekšu, kā teica krištopāns muļķu zeme