Trīs jaunas, uzņēmīgas sievietes, trīs jauni, interesanti projekti - viens kopīgs, priecīgs pasākums. Viņas katra nodarbojas ar savu it kā savstarpēji nesaistītu mazo uzņēmējdarbību, bet trešdien viņas sanāks kopā improvizētā modes skatē - pārdošanā.
Kristīne pārstrādā stikla pudeles ("Buteljons"), izgatavojot no tām brīnišķīgas glāzes, svečturus, traukus un pulksteņus. Agnese šuj Prieka Bikses, izmantojot lietotus materiālus - gultasveļu, lakatus, aizkarus u.c. Madara ir atvērusi savu kafejnīcu Rīgas centrā ar burvīgu nosaukumu "Take it easy!!" un piedāvā tajā nobaudīt tartes, kas ir tradicionāls franču ēdiens un nekur citur Rīgā tik plašā sortimentā nav nogaršojamas.
Kopā priecāties, modes skatīties un iepirkties...
Tā radusies doma par improvizētu modes skati - pārdošanu ar nosaukumu „... vēl pasaulē ir prieka daudz!!”, kurā varēs apvienot patīkamo ar lietderīgo - nesteidzīgi baudot visdažādākās tartes un malkojot vīnu, ieskatīties "Prieka Bikšu" un "Buteljona" produktu piedāvājumā un iegādāties sev kādu tīkamu tērpu ballītei vai dāvanu Ziemassvētku vecīša maisam.
Tiekamies 14.decembrī „Tarte Cafe"
Pasākums notiks 14.decembrī plkst. 19.00 kafejnīcā „Tarte Cafe”, Ģertrūdes ielā 39. Aicināti ierasties jau esošie "Prieka Bikšu", "Buteljona" un "Tarte Cafe" draugi, kā arī katrs, kurš gatavs pavadīt prieka pilnu trešdienas vakaru!
„Modeļu, vakara vadītāja un visās citās lomās redzēsiet mūsu draugus, kas vienmēr gatavi atbalstīt un kopā radīt neaizmirstamu atmosfēru un sajūtas, kas silda vēl ilgi”, tā Kristīne, Agnese un Madara. „Šobrīd dzīve cilvēkiem nav viegla, tāpēc aicinām kopā priecāties un saskatīt labās lietas sev apkārt!!”
Foto: Publicitāes foto







