Padomi veselīgas ādas baudīšanai ziemā


 
  1. xxx 2011. g. 14. decembrī, 11:37

    Pierakstīta pilna lapa, bet nekas nav pateikts. Vot, tas ir arī jāmāk. Viens no rakstiem, kas papļurina un viss, nekas konkrēts.

  2. Rūta 2011. g. 14. decembrī, 11:19

    Nezinu vai ādu var baudīt, bet āda var baudīt. Nesen es to tikai sapratu.
    Mana draudzene man uzdāvināja jaukas lietas ādas kopšanai. Vairāk par visu mani izbrīnīja fakts, ka to visu viņa ir taisījusi pati. Nu un tagad es arī regulāri ļauju ādai baudīt, gan ziemā, gan vasarā. Pērku http://www.aromterapija.lv sev nepieciešamās lietas un taisu sev krēmus, skrubjus, vannas bumbas un viss dažādākās lietas lai varu sevi iepriecināt un protams mīlu iepriecināt arī citus. Tātad nezinu vai ādu var baudīt, bet ādai jāļauj baudīt.

  3. Samojeds 2011. g. 14. decembrī, 07:21

    Sakiet, kā var BAUDĪT savu ādu?

  4. anete » Samojeds 2011. g. 14. decembrī, 11:01

    esi kādreiz dzirdējis par Hanibalu Lekteru?

Lai pievienotu komentāru no ārvalstīm, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Orb.lv, Draugiem.lv, Twitter vai Facebook kontu.

TVNET    Orb.lv    Draugiem.lv    Twitter    Facebook    Google


TVNET aicina portāla lasītājus, rakstot atsauksmes, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur iespēju atslēgt lasītājus no komentēšanas iespējas.

Diskusiju un komentāru noteikumi