iepriekšējais 1 2

 1. icon Francesca Toretti 2014. g. 28. janvārī 16:20

  Ziniet mīļās meitenes Reductil ir vienas no labākajām svara samazināšanas zālēm.No sākuma es dzēru 10mg,pēc tam 15mg.Bija periods, kad man bija "nenormāla" ēstgriba un strauji pieauga svars. Lietojot Reductil, es pārtraucu pārēsties un pat uz saldumiem skatījos vienaldzīgi! Svars samazinājās ļoti labi! Vienīgā blakne bija sausa mute. Es daudz dzēru ūdeni. Es nopirku Reductil no Lielbritānijas, tiešsaistes aptieku http://www.acomplia-reductil.net Es saņēmu tabletes pēc nedēļas.Reductil ir mainījusi manu dzīvi. Es pazaudēju 17kg

 2. gribu ideālu augumu

 3. sausiņš brokastīs, auglītis pusdienās, vakariņās....
  nemokiet sevi.
  Ievā bija publicēts vājēšana pēc mēness kalendāra. nesāpīgi, bet iedarbīgi...man riepa iet mazumā...YES!

 4. ja lieto tās tabletes, tad kontracepcijas tabletes aiziet pa pieskari????

 5. Man, rēķinot pret auguma garumu, arī NAV liekā svara, toties 'riepa' bij tāda, ka mētelis gandrīz ciet negāja.Ir taču jābūt harmoniskam augumam.Ej un skrien, ja Tev tas palīdz BET NEKAD NEVIENAM NENORĀDI, KAS JĀDARA.padalījies pieredzē, ok .(gan jau Prokupcoka arī ne tikai skrien)

 6. Kur paskriet ? KUR ? vienu laiku īrēju Tēriņu iel.raj., domāju, paskriešu no rītiem. Ha-ha stulbie suņi pie katras sētas tā leca pie žogiem it kā es lauztos pa vārtiņiem iekšā,tā ka šitais pasākums bij jāaizmirst .Patreiz dzeru ābola sidra tabletes, ir ok

 7. Starp citu sportisti uznem 10000 Kcal diena un vairak, un nevaretu teikt ka piemeram Prokopcukai butu liekais svars.

 8. Murgs kaut kaads. Kusteties vajag. Paskrienat videji stundu diena un nevajadzes ne dietalogus ne dietas.

 9. san to susļiks 2009. g. 5. martā 14:12

  par kontracepciju :-( laikam nederēs...Bet ja Tu - kā pati raksti -gadiem ilgi MOKIES pa sporta zālēm, tad ...Gan jau pati izlemsi, no kā atteikties un no kā ne.
  Es padalījos tikai ar savu pieredzi šaja jomā.Lai izdodas! Visu labu.

 10. san to susļiks 2009. g. 5. martā 14:03

  nemitīgas slāpes.Bet nav "pataloģiski", nav tā, ka obligāti jādzer, bet prasās.Pirmo nedēļu "rīšana" joprojām bij topā, bet tagad tas nav aktuāli.(es neesmu aizmirsusi ka organismam ir vajadzīga barība, neatsaku neko -gan strīķētu tējkaroti ikru pa latu, gan mazliet no visa pārējā.Un pietiek ar mazumiņu. - šo uzrakstīju tāpēc, lai kādam atkal nerastos nepareizs priekšstats )

 11. susļiks to san 2009. g. 5. martā 13:50

  a kā tev ir ar kontracepciju?
  palasīju netā par šim zālēm un konstatēju, ka pie apraksta ir arī tas, ka pretapaugļošanās tabletes var nederēt. tas gan nav forši. :(

 12. susļiks to sun 2009. g. 5. martā 13:31

  paldies par atbildi. a uz ko tās zāles darbojas, tipa uz apetītes samazināšanu?

 13. san to saulja 2009. g. 5. martā 13:09

  ir tāds teiciens "Kad būs problēma, tad arī risināsim" Ja no vis kā baidīties, tad nekas nenotiks. Man vnk bij piegriezies "rīt" un es atradu risinājumu.Bet šitie baidītāji un vaimanātāji tracina.(Jau savā pirmajā komentārā rakstīju - nomētās).KATRS DARA KĀ PATS GRIB, vai ne Saulja.

 14. saulja to san 2009. g. 5. martā 12:12

  Neko sliktu negribu teikt, bet, manuprāt, 2 nedēļas - tas vēl ir mazs laika periods, lai jau novērotu blakusparādības. Kad paies tie 3 mēneši vai vairāk.. varbūt tad tas atsauksies arī uz veselību.

 15. san to susļiks 2009. g. 5. martā 09:50

  paprasi dakterei Reductil. Nezinu gan, kas tur ar tev ar hormoniem - bet gan daktere zinās. Blakņu saraksts ir milzīgs, bet man , goda vārds, nekādu. Un "rīšana",sākot ar otro nedēļu ir laimīgi beigusies.

 16. Uzrakstiet, kas tās par zālēm lai varu teikt savai ģim.ārstei. Savādāk jau gadiem mokos pa sporta zālēm un baseiniem, tad pa hormonu analīzēm, tad ar diētām, bet rīt ta gribas nemaņā!! plzzzz

 17. hūūū... labi ka Tu pateici. Es dzeru Reduktil. Esmu apmierināta.

 18. Vietā iesaku LV ražotas Greipfrūta un ananāsa tabletes svara korekcija9 ap ls 5,80)i!!! Reduktils9 ap ls 30,) ir dārgs un mazāk efektīvs!!!

 19. Pilnīgs murgs! esmu PRET šādu muļķību publicēšanas. Ja kāds stingri pieturēsies, reāli pēc mēneša izjauks sāļu līdzsvaru organismā. Nepietiekams šķidruma daudzums. Sviests- nedariet to!!!!

 20. bāc, baidos te reklamēt. izprasi ģim.dakteri, zāles jau 10 gadus ir Lv, maksā apm 30 ls, bet būs jādzer vismaz 3 mēn. Un lai beidz vaimanāt - ķīmija, ķīmija. Man NEVIENA blakne neapstiprinājās. Lai Tev izdodas!

iepriekšējais 1 2

Domā, ko raksti! Par Krimināllikuma pārkāpumiem draud kriminālatbildība.
Par Krimināllikuma 71.pantu (aicinājums uz genocīdu utt.), 78.pantu (nacionālā, etniskā, rasu naida izraisīšana, provocēšana utt.), 74.pantu (genocīda, nozieguma pret cilvēci, nozieguma pret mieru un kara nozieguma attaisnošana) u.c. pārkāpumiem draud kriminālatbildība.

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Twitter, Facebook vai Google kontu.

TVNET    Draugiem.lv    Twitter    Facebook    Google


TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi