LBL pirmās divīzijas spēlē "Ķeizarmežs" komanda pieveic "VEF Rīga"


LETA

20:52, 17. novembrī, 2008

Latvijas Basketbola līgas (LBL) pirmās divīzijas regulārā čempionāta spēlē otrdien "Ķeizarmežs" vienība izbraukumā ar rezultātu 71:67 (24:19, 11:25, 13:13, 23:10) pārspēja "VEF Rīga" komandu, izcīnot savu pirmo uzvaru čempionātā.


"Ķeizarmežs" komandas labā Lauris Blaus guva 19 punktus, bet Artūrs Strēlnieks izcēlās ar 16 punktiem. Savukārt "VEF Rīga" sastāvā rezultatīvākais spēlētājs ar 22 gūtajiem punktiem bija Jurijs Aleksejevs, bet pa 11 punktiem katrs guva Edgars Jeromanovs un Māris Gulbis.

"Ķeizarmežs" klubam šī bija pirmā uzvara astoņās spēlēs, bet "VEF Rīga" piedzīvoja ceturto zaudējumu astoņos mačos.


Citi lasītāji iesaka


Šeit tiek apkopotas TVNET ziņas, kuras lasītāji visvairāk ir pārpublicējuši portālā draugiem.lv un facebook.com. Autorizējieties facebook un draugiem, lai redzētu, kas interesē Jūsu draugus.