Latvijas U-20 basketbolistes pagarinājumā piekāpjas Krievijai (11)

Eiropas U-20 sieviešu basketbola čempionāta B apakšgrupas otrajā spēlē Latvija tikai spēles papildlaikā ar 68:73 piekāpās Krievijas vienaudzēm. Otrajā ceturtdaļā latvietes neguva nevienu punktu.

Spēles sākums bija līdzīgs un vadībā atradās gan viena, gan otra komanda, taču otrajā ceturtdaļā latvietes neguva nevienu punktu, kā rezultātā pretinieces izvirzījās pārliecinošā vadībā 37:17.

Pēc atpūtas komandas punktus guva pārmaiņus, tādējādi rezultāta starpību Latvijai ievērojami neizdevās samazināt (40:55).

Ceturtajā ceturtdaļā Latvijas U-20 basketbolistes spēja atspēlēties un vienu minūti pirms pamatlaika beigām panāca neizšķirtu. Atlikušajā laikā punkti gūti netika un bija jāspēlē papildlaiks, kurā nedaudz labāk nospēlēja Krievija, izcīnot uzvaru ar 73:68.

Zaudētājām Anete Klintsone guva 17 punktus, bet Sabīne Niedola un Ieva Krastiņa izcēlās ar 15 punktiem katra.

Grupu turnīra pēdējā spēlē Latvija sestdien tiksies ar Ukrainu.

Turnīra otrajā posmā iekļūs katras apakšgrupas labākās trīs komandas, savukārt grupu vājākās izlases turpinās cīņu par palikšanu augstākajā divīzijā. Divām Elite būs jāatstāj.

Otrajā posmā 12 komandas tiks sadalītas divās grupās (E un F), bet ceturtdaļfinālā iekļūs katras grupas labākās četras vienības.

Latvijas U-20 sieviešu izlase Eiropas čempionātā: Sabīne Niedola, Anna Gailīte, Anete Klintsone, Arta Strupoviča, Liene Priede, Linda Rubene, Karlīne Nīmane, Anete Čunda, Laura Puriņa, Ieva Krastiņa, Anete Šteinberga, Kristīne Vītola.