Kārtējais TVNET teikums- nedēļas nagla!!!! -
"...mačos nereti vērojama amizanta aina - augumā raženais spēlētājs ir teju divreiz garāks par savu pretinieku"
Cik tad tie pretinieki gari? 2,29 dalam uz 2 = 1,15m :D
punduru basis :D
Būs traki ar ceļiem un potītēm, jādara visi iespējamie vingrinājumi un procedūras, lai nedabū traumu. Citādi krietni jāuzlabo spēle. Arī vidusmēra NBA centri ar saviem 6'11, 7'0, uz to vidusskolnieku fona izskatītos milzīgi, bez tam tur fiziskais, veiklība un atlētisms... Bet nu darbs, disciplīna, un ja nebūs savainojumi, tad sliktākajā gadījumā savas 5 minūtes mačā NBA var uzspēlēt, un pie mūsdienu algām tur pāris citronus jau mierīgi sakasīs dažu sezonu laikā, bet ja nopietni pieliks pie spēles, tad tikpat labi var kļūt par izcilu spēlētāju.
uz lekshanu negribigs :) ka tad tu gribeeji lai vins lec? pari vairogam? protams vienmer var pielikt, bet varbut atceresimies ka ne visi centri lbl vispar var no vietas iedankot. vinam jau te nemaz baigi nevajadzeja lekt tapat katru reizi ir normals danks. nu centra auta zispele jau nu riktigi reciga, bet es domaju tur vins speciali nolaida luni. reali nav variantu parastam mikimausam ar augumu kadi 2,06 jeb ka musu kamabalam vinu nolekt. ja zistieps rokas domaju satrpiba bus kadi 30 un vairak cm. tas ir ka biedrins pret valteru. un shim pret biedrinu bus tada pat apmeram starpiba ka kristpinam pret biedrinu. smiekligi vai ne?
ja nemaldos profesionala limemi virs 2.40 ir bijis tikai viens basketbolists! taka neaug vini tik daudz, vai ari ar sabojatu veselibu nevar neko padarit!
Manā skatījumā NBA viņš tiks, ja gribēs, bet nevarētu teikt, ka būs izcils spēlētājs, jo spēlē ļoti primitīvi un reāli trūkst tehnikas, pie tam NBA laukumā viņam tik viegli saņemt bumbu un triekt to grozā neizdosies...es viņu vairāk redzu kā atlēcošo bumbu meistaru, bet neko vairāk!!!
katra zinja tada spele vins tiesham domine. protams ka tagad nba visn varetu but negatavs, bet es domaju materials ir labs. metiens ari loti labs tadam augumam. kordiancija ari liekas tiri ok. musu 202 cm vairuma gadijumu ir sliktaka, par ko mes runajam. piemeram grafs vai cpiruss pret vinu izskatisies ka tie puikas tur spele. domaju neko izdarit nevares. padomajiest tomer cik ir 229cm. un vel ja rokas uz augshu izstiepj. es teiktu ta, lbl ja vins speletu pretinieku nebutu. ka redzam driblet vinam nevajag. jo piespeles vins sanem tiesha groza tuvuma un tad atliek vien dankot.
man butu smiekligi paskatities ka jahovics ka 4 nr speletu pre vinju groza tuvuma.:)
Mazāks augums (līdz apm 195) = lielāks ātrums (kopējais un izveicība), labāks dribls un labāka kāju darbība.
Vidējs augums (no apm 195 - 210) = Labākas atlēkušās bumbas, optimāls ātrums, optimāls dribls, labāka iespēja izvairīties no BS.
Liels augums (210+) = ļoti jātrenē dribls, kāju darbība, ātrums.....viss pārējais jau ir atkarīgs no izveicības (bs, rebi, metiens)