Sestdiena, 23. jūnijā Vārda dienas: Līga
Foto: Ekrānuzņēmums no Youtube video

Basketbols nav rupja spēle, taču NBA kluba Losandželosas «Lakers» uzbrucējs Rons Ārtests (pērn, izdodot hiphopa albumu, viņš oficiāli nomainīja vārdu uz Metta World Peace) vairākkārt izcēlies ar dažādiem netīriem izgājieniem. Svētdienas mačā pret Oklahomsitijas «Thunder» Ārtests ļoti neglītā veidā, iesitot ar elkoni, nokautēja pretinieku Džeimsu Hārdenu. Nav nekādu šaubu, ka par šo izlēcienu «Pasaules Miers» tiks diskvalificēts.

Zīmīgi, ka pēcspēles komentārā (skatīt video) basketbolists visai mierīgi žurnālistiem klāstīja, ka sitiens ar elkoni neesot bijiusi tīša rīcība un izteica atvainošanos cietušajam Hārdenam. Tomēr, zinot «Lakers» uzbrucēja pagātni, ir pamats šādu attaisnojumu apšaubīt.

Atgādināsim, ka 2004./2005.gada sezonā, kad basketbolists vēl nebija nomainījis vārdu, Rons Ārtests bija centrālā persona vienā no lielākajiem kautiņiem NBA jauno laiku vēsturē (lasīt resursos).

Toreiz mačā ar Deitroitas «Pistons» tā laika Indianas «Pacers» spēlētājs, nespējot savaldīties pēc detroitiešu līdzjutēju provokācijām, devās tribīnēs, lai viņus pārmācītu.

© TVNET. Visas tiesības paturētas