Rupjākais šīs sezonas NBA spēlētājs - Pasaules Miers

 

Basketbols nav rupja spēle, taču NBA kluba Losandželosas «Lakers» uzbrucējs Rons Ārtests (pērn, izdodot hiphopa albumu, viņš oficiāli nomainīja vārdu uz Metta World Peace) vairākkārt izcēlies ar dažādiem netīriem izgājieniem. Svētdienas mačā pret Oklahomsitijas «Thunder» Ārtests ļoti neglītā veidā, iesitot ar elkoni, nokautēja pretinieku Džeimsu Hārdenu. Nav nekādu šaubu, ka par šo izlēcienu «Pasaules Miers» tiks diskvalificēts.


Zīmīgi, ka pēcspēles komentārā (skatīt video) basketbolists visai mierīgi žurnālistiem klāstīja, ka sitiens ar elkoni neesot bijiusi tīša rīcība un izteica atvainošanos cietušajam Hārdenam. Tomēr, zinot «Lakers» uzbrucēja pagātni, ir pamats šādu attaisnojumu apšaubīt.

Atgādināsim, ka 2004./2005.gada sezonā, kad basketbolists vēl nebija nomainījis vārdu, Rons Ārtests bija centrālā persona vienā no lielākajiem kautiņiem NBA jauno laiku vēsturē (lasīt resursos).

LASI TVNET: NBA: kautiņš Detroitā, pagarinājums Floridā, Novickis Dalasā

Toreiz mačā ar Deitroitas «Pistons» tā laika Indianas «Pacers» spēlētājs, nespējot savaldīties pēc detroitiešu līdzjutēju provokācijām, devās tribīnēs, lai viņus pārmācītu.

Pasaules Mieram nevajadzētu būt šādam

Basketbolista komentārs par notikušo

Reklāma


Seko mums Facebook lapā

Māja
Māja, Kalnciema pag., 75000 EUR
Māja
Māja, Jūrmala, 240000 EUR
Māja
Māja, Sigulda, 179000 EUR
Salaspilī cilvēkus satrauc apšaude, ko dzīvojamā kvartālā veic bruņoti cilvēki maskās. VIDEO
Salaspilī cilvēkus satrauc apšaude, ko dzīvojamā kvartālā veic bruņoti cilvēki maskās. VIDEO

Reklāma