Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies angļu val.), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Sīkdatnes mūsu vietā un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem var pārvaldīt arī mūsu sadarbības partneri (trešās personas – datu apstrādātāji (operatori), piemēram, Google Analytics). Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi šeit

Profesionālā VEF basketbola skola aicina uz treniņnometni

«VEF Rīga» treneris Nikolajs Mazurs | Foto: LETA

Vēl šonedēļ iespējams pieteikties profesionālās basketbola skolas «VEF Rīga» atklātajiem treniņiem, kas no 4. līdz 6. jūnijam notiks Rīgas Olimpiskajā sporta centrā (Grostonas ielā 6b, Rīgā), TVNET informē kluba direktore Laila Spaliņa.

Treniņi, ko vadīs «VEF Rīga» treneri Nikolajs Mazurs un Jānis Gailītis un «VEF Kadeti» treneris Guntars Jonāns, notiks divas reizes dienā. Rīta pusē paredzēti fiziskās sagatavotības un basketbola tehnikas treniņi, savukārt vakarā – komandas basketbola.

Treniņnometnei aicināti pieteikties 1997.-2001.gadā dzimuši zēni, sūtot pieteikumus un aizpildītu anketu uz e-pastu info@vefriga.com līdz šā gada 1.jūnijam.

Treniņnometni varēs apmeklēt visi, kas līdz iepriekš norādītajam termiņam atsūtīs aizpildītas anketas. Dalība treniņos būs bez maksas. Turklāt iepriekšējā pieredze basketbolā nav obligāta.

Nometnes mērķis ir atrast talantīgus jaunos basketbolistus, kas nākotnē varētu papildināt «VEF Rīga» rindas, sākotnēji, protams, «VEF» profesionālās basketbola skolas ietvaros.

«VEF» skola šādas ikvienam attiecīgā vecuma basketbola interesentam atvērtās nometnes rīkos katru gadu.

Pirmā treniņnometne sāksies 4. jūnijā plkst. 12. Precīzu treniņu grafiku publicēsim basketbola kluba «VEF Rīga» mājas lapā www.vefriga.com sadaļā «VEF skola» 2. jūnijā pēc visu anketu apkopošanas.

Profesionālās basketbola skolas mērķis ir nevis masveidība, bet augstam līmenim atbilstoša spēlētāju atlase un audzināšana. Darbs noritēs četrās – 1995./96., 1997./98., 1999./2000.gadā dzimušo un vēl jaunāku basketbolistu – grupās.

Skolas dibinātāji ir basketbola klubs »VEF Rīga», uzņēmējs Armands Garkāns, basketbolists Kristaps Janičenoks un treneris Nikolajs Mazurs.

0 Komentāri