Maiami «Heat» jauno NBA sezonu sāk ar uzvaru (3)

Ar uzvaru Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulāro čempionātu trešdien sāka pagājušās sezonas fināliste Maiami «Heat».

Aizvadītajā spēlē «Heat» ar rezultātu 107:95 savā laukumā apspēlēja Vašingtonas «Wizzards» komandu.

Rezultatīvākais uzvarētāju rindās ar 26 punktiem un 15 atlēkušām bumbām bija Dveins Veids, bet 23 punktus pievienoja Noriss Kols.

Savukārt «Wizzards» komandā pie 18 punktiem tika Drū Gūdens un Marcins Gortats.

Trešās trešdaļas sākumā savainojuma dēļ uz ģērbtuvēm devās Veids, taču noslēdzošajā ceturtdaļā viņš atgriezās un palīdzēja «Heat» nostiprināt pārsvaru.

Bijusī «Heat» zvaigzne Lebrons Džeimss jauno sezonu ar Klīvlendas «Cavaliers» sāks piektdien, viesos tiekoties ar Čikāgas «Bulls» vienību.