«Spurs» ar graujošu uzvaru pār «Thunder» sāk NBA Rietumu konferences pusfinālu

Sanantonio «Spurs» komanda sestdien ar pārliecinošu 32 punktu pārsvaru pieveica Oklahomsitijas «Thunder» vienību Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Rietumu konferences pusfināla sērijas pirmajā mačā.

«Spurs» panākumu guva savā laukumā ar rezultātu 124:92 (43:20, 30:20, 32:26, 19:26), sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties 1-0 vadībā.

Mājinieki jau spēles pirmajā ceturtdaļā ieguva 23 punktu vadību, uzbrūkot grozam ar izcilu precizitāti (81,8%). Mača turpinājumā «Spurs» pārsvars sasniedza pat 43 punktus un «Thunder» visas cīņas laikā vadību tā arī neieguva.

Uzvarētāju labā 38 punktus guva Lamarkuss Oldridžs, 25 punktus pievienoja Kavi Lenards, bet 18 iemeta Denijs Grīns.

«Thunder» sastāvā Serhe Ibaka guva 19 punktus, Kevins Durants iemeta 16, bet Rasels Vestbruks izcēlās ar 14 punktiem un deviņām rezultatīvām piespēlēm.

Sērijas otrā spēle pirmdien arī notiks Sanantonio.

Jau ziņots, ka Rietumu konferences otra pusfināla duelī spēkosies pašreizējā čempione Goldensteitas «Warriors» un Portlendas «Trail Blazers». Šajā sērijā pirmā spēle paredzēta svētdien «Warriors» laukumā.

Austrumu konferencē zināms viens pusfināla pāris, kurā Klīvlendas «Cavaliers» pirmdien uzsāks cīņu pret Bostonas «Celtics».

Tikmēr divos Austrumu konferences ceturtdaļfinālos rezultāts patlaban ir neizšķirts 3-3.

Pusfinālisti tiks noskaidroti svētdien sēriju izšķirošajās septītajās spēlēs, kad Maiami «Heat» mājās uzņems Šarlotes «Hornets», bet Toronto «Raptors» savā laukumā spēlēs pret Indiānas «Pacers».

Kā zināms, latviešu talanta Kristapa Porziņģa pārstāvētā Ņujorkas «Knicks» sezonu noslēdza ar 32 uzvarām 82 spēlēs, ierindojoties Austrumu konferences kopvērtējuma 13.vietā, tādējādi izslēgšanas spēlēm nekvalificējoties.

Pērn par čempioni tika kronēta «Warriors», kas finālsērijā ar 4-2 pārspēja «Cavaliers».