Austrumu līdere Bostonas «Celtics» sērijā pret «Bulls» nonāk iedzinējos ar 0-2

Neveiksmi Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas turnīra Austrumu konferences ceturtdaļfinālsērijas otrajā mača otrdien piedzīvoja Bostonas «Celtics» komanda.

Aizvadītajā duelī «Celtics» ar rezultātu 97:111 savā laukumā zaudēja Čikāgas «Bulls» basketbolistiem.

Rezultatīvākie «Bulls» rindās ar 22 punktiem bija Džimijs Batlers un Dveins Veids, bet zaudētājiem ar 20 punktiem atzīmējās Aizeja Tomass.

Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuva 2-0 «Bulls» komandas labā. Nākamie sērijas divi dueļi notiks Čikāgā.

Citā Austrumu konferences duelī Toronto «Raptors» uzveica (106:100) Milvokī «Bucks», sērijā panākot 1-1. Tāpat neizšķirtu 1-1 sērijā otrdien panāca Losandželosas «Clippers», kas Rietumu ceturtdaļfinālā apspēlēja Jūtas «Jazz».