Porziņģis: Par savainojumu neesmu pārāk satraucies

Kristaps Porziņģis nav satraukts par gūto gurna savainojumu Ņujorkas «Knicks» komandas pirmssezonas pārbaudes spēlē (83:117) pret Bruklinas «Nets» basketbolistiem.

«Neesmu pārāk satraucies,» izdevumā «Newsday» citēts Latvijas basketbolists. «Pēc daktera teiktā, tas ir tikai sāpošs labais gurns un liekam satraukumam nav pamata. Ārsts to izmeklēs un būs lielāka skaidrība.»

Porziņģis mačā ar «Nets» spēlēja tikai pirmajā puslaikā. Laukumā pavadīto 16 minūšu laikā viņš guva sešus punktus, izcīnīja piecas atlēkušās bumbas un bloķēja trīs pretinieku metienus.

«Pirms mača es neko nejutu,» viņš sacīja. «Puslaika pārtraukumā, kad biju nedaudz atdzisis, tad to pa īstam sajutu.»

Naktī uz otrdienu «Knicks» aizvadīs ceturto pirmssezonas pārbaudes spēli, savā laukumā uzņemot Hjūstonas «Rockets» basketbolistus.

Džefa Hornačeka vadītā Ņujorkas komanda piedzīvojusi zaudējumus visās trijās līdz šim aizvadītajās pārbaudes spēlēs.