Filadelfijas «76ers» sasniedz NBA izslēgšanas turnīra otro kārtu

Filadelfijas «76ers» vienība otrdien sasniedza Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas turnīra otro kārtu.

Austrumu konferences ceturtdaļfināla piektajā spēlē «76ers» savā laukumā ar 104:91 (23:21, 23:25, 34:20, 24:25) pārspēja Maiami «Heat», sērijā līdz četrām uzvarām triumfējot ar 4-1.

Uzvarētāju rindās 27 punktus iemeta Džonatans Rediks, kamēr 19 punktus un 12 atlēkušās bumbas pievienoja Žoels Embīds.

Savukārt «Heat» rindās 18 punktus iemeta Kellijs Oliniks, bet 16 punkti Taileram Džonsonam.

Lai arī pirmais puslaiks starp šīm vienībām noslēdzās ar kaujiniecisku neizšķirtu 46:46, trešajā ceturtdaļā «76ers» veica izšķirošo izrāvienu, panākot vairāk nekā desmit punktu vadību. «Heat» tā arī nespēja atgūties un piedzīvoja zaudējumu.

Pēc šīs sērijas noslēguma «76ers» galvenais treneris Brets Brauns uzslavēja auglīgo komandas pārbūves procesu.

«Es tiku nolīgts 2013.gadā un runāju ar kluba īpašniekiem par nākotnes vīziju. Grūtos laikos mēs nesalūzām, bet turpinājām būt spēcīgi, ticot tam, ko darām. Nenoliedzami, pašreizējie panākumi iepriecina, bet mums ir vēl ko dot,» uzsvēra Brauns.

Austrumu konferences pusfinālā «76ers» tiksies ar Bostonas «Celtics» vai Milvoki «Bucks».

Šīs sērijas piektajā mačā «Celtics» savā laukumā otrdien guva panākumu ar 92:87 (23:15, 25:22, 24:24, 20:26), sērijā panākot 3-2 vadību.

Mājiniekiem uzvaru ar 22 punktiem nodrošināja Els Horfords, kuram arī 14 bumbas zem groziem, kamēr 16 punktus pievienoja Terijs Rouziers.

Savukārt «Bucks» labā 23 punktus iemeta Kriss Midltons, bet grieķis Jannis Adetokunbo atzīmējās ar 16 punktiem, desmit atlēkušajām bumbām un deviņām rezultatīvām piespēlēm.

Šīs sērijas nākamais mačs, kas var būt arī pēdējais, notiks ceturtdien Milvoki.

• Bostonas «Celtics» - Milvoki «Bucks»; sērijā 3-2

Pērn par NBA čempioni otro reizi pēdējo trīs gadu laikā kļuva «Warriors», kas sērijā ar 4-1 pieveica «Cavaliers».