Latvijas svarcēlājs Koževņikovs izcīna sesto vietu Eiropas U-23 čempionātā

Latvijas svarcēlājs Vadims Koževņikovs piektdien izcīnīja sesto vietu Izraēlā notiekošajā Eiropas U-23 čempionātā.

Summā Koževņikovs svara kategorijā līdz 85 kilogramiem pacēla 319 kilogramus.

Raušanā Latvijas pārstāvis veiksmīgi izpildīja divus mēģinājumus, no kuriem sekmīgākais bija 139 kilogramu smagumā, kamēr grūšanā arī bija sekmīgi divi piegājieni, no kuriem labākais - 180 kilogrami.

Tikmēr par Eiropas čempionu kļuva krievs Artjoms Okulovs, kuram sekoja Igors Konotops no Ukrainas un francūzis Romēns Imadušēns.

Koževņikovs bija noslēdzošais Latvijas dalībnieks Eiropas meistarsacīkstēs.

Kā vēstīts, divi citi Latvijas sportisti Eiropas čempionāta junioru ieskaitē attaisnoja favorītu statusu un otrdien izcīnīja godalgas - viena no pretendentēm uz šī gada Latvijas labākās sportistes balvu Rebeka Koha bija labākā svara kategorijā līdz 58 kilogramiem, sacensībās triumfējot otro gadu pēc kārtas, bet Ritvars Suharevs svarā līdz 77 kilogramiem otro gadu pēc kārtas izcīnīja sudraba medaļu, turklāt tikai par kilogramu atpalika no pirmās.