Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. N

  Пууутин ты наш отец , Пууутин ты молодец ,
  Скоро с тобой нам ... издец ..!

  1
 2. F

  Beidz rīt to Bojarišņiku!

  1
 3. D

  Juris Millers

  1
 4. N

  Tūlīt 19 vietā būs 99 ,un meļus noliks rāpus

  3
 5. G

  Jau cara laikos bija teiciens, ka krievs tikai tad atzīsies melos un padosies, kad būs notriekts gar zemi!
  Tā tas ir joprojām arī šodien! Nu redzam Krievijas agonijas izpausmes visās jomās. Līdz ar to Kremlim nevar uzticēties, jo viņi uzvedas kā spēlē "Bez noteikumiem".
  Tātad - pret Kremli tā arī ir jāizturās un jāuzvedās.

  15
 6. Patiesībā tas ko ir izdarījusi Krievija ir milzu cūcība. Sports ir nozīmīgs bērnu attīstībai un veselībai, bet populārākie sportisti bieži iedvesmo vecākus savus sīkos laist trenēties.
  Viena lieta ir atsevišķi sportisti, kā piemēram Ārmstrongs, kuru pieķēra un kurš atvainojās, bet pavisam cita situācija ir Krievijas gadījumā, kur veselībai bīstamu preparātu lietošana ir valsts atbalstīta, kur vadošie sportisti apzināti melo un zog, jo lietojot dopingu tiek apzagti tie sportisti, kas trenējas godīgi. Tiek apzagtas valstis, kuru atlēti paliek bez medaļām starptautiskās sacensībās. Ko Krievijas sportisti šobrīd māca jaunatnei? pat ja ir pierādījumi un esat piespiests pie sienas, nekad neatdzīties, turpināt melot un zagt? Nožēlojama situācija par kuru ir tieši atbildīga augstākā Krievijas vadība, jo visa šī dopinga lieta ir radusies dēļ Kremļa rīkojuma padarīt sport par Krievijas supervalsts simbolu. Tagad ir redzamas sekas.

  22
 7. Krievi ir nožēlojami.

  14
 8. O

  "Pēc faktu nākšanas gaismā WADA apturēja RUSADA darbību un aicināja atbildīgās organizācijas aizliegt Krievijas sportistiem startēt starptautiskajās sacensībās...". Esiet labiņi! Iemetiet kāds linku uz šiem faktiem!

  10
 9. N
  Netēlo muļķi O jee...2017. g. 12. janvārī 01:35

  un ej uz WADA lapu.

  2
 10. Latvijas ir uz vienu roku ar krieviem , jo , krievi grib eest latviešu sprotes ,un tamdeeļ latvieši kaapostos nespļaus , veel jau dzelceļa kravas no krievijas un mums ir saeimaa partija kurai ir sadarbiibas liigums ar noziedziigo kremļa partiju .

  16

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi