FIFA izslēdz Irāku no starptautiska līmeņa spēlēm


LETA-Reuters

16:02, 21. novembrī, 2009

Starptautiskā Futbola federāciju asociācija (FIFA) piektdien uz nenoteiktu laiku izslēdza Irākas izlasi un šīs valsts klubus no starptautiska līmeņa spēlēm.


  • Citos portālos

Pēc FIFA piespriestā soda ne Irākas valstsvienība, ne klubi līdz sankciju atcelšanai nedrīkst aizvadīt nekādas oficiālas vai pārbaudes spēles ar citu valstu komandām.

Vienīgais izņēmums tika izdarīts Irākas U-16 meiteņu izlasei, kas novembra beigās piedalīsies starptautiskā turnīrā Jordānijā.

Reklāma

Pirmdien Irākas Olimpiskā komiteja (IOK) atlaida valsts futbola federācijas vadību un tās telpas ieņēma valdībai uzticīgu drošības spēku pārstāvji.

Irākas Futbola federācijas (IFF) vadība tika vainota nespējā nodrošināt starptautisku spēļu sarīkošanu valstī drošības apsvērumu dēļ, tāpēc IOK pieprasīja federācijas vadības pārvēlēšanu.

Šādā veidā tika pārkāpti FIFA noteikumi, kas paredz nacionālo futbola federāciju neatkarību un nepieļauj citu sporta organizāciju vai valdības iejaukšanos to darbībā.

Irākas futbolisti ir pašreizējie Āzijas kausa īpašnieki. FIFA pasaules rangā Irākas vīriešu izlase patlaban ieņem 88.vietu.



  • Citos portālos

Citi lasītāji iesaka


Šeit tiek apkopotas TVNET ziņas, kuras lasītāji visvairāk ir pārpublicējuši portālā draugiem.lv un facebook.com. Autorizējieties facebook un draugiem, lai redzētu, kas interesē Jūsu draugus.