Itālijas kluba Milānas "Inter'' galvenais treneris Hosē Mourinju pēc uzvaras (2:1) UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla pirmajā spēlē pret Londonas ''Chelsea'' jūtas drošs par savas komandas iekļūšanu nākamajā kārtā.
''Mēs varam doties uz atbildes spēli ar pamatotām cerībām tikt tālāk. Pats svarīgākais ir rezultāts, un mēs esam priekšā. Neviena komanda šajā turnīra fāzē neizcīna uzvaras ar divu vārtu pārsvaru.''
Mourinju, kurš vadījis Londonas ''Chelsea'' vienību iepriekš, norādīja, ka laukumā visi grib uzvarēt un emocijām šeit nav vietas. ''Man jākontrolē savas emocijas un jābūt profesionālim, kāds es biju šodien. ''Stantford Bridge'' stadionā es ceru, ka līdzjutēji būs priecīgi mani satikt, jo mēs labi sastrādājāmies,'' par gaidāmo atbildes spēli izteicās milāniešu treneris.
Tikmēr ''Chelsea'' treneris Karlo Ančeloti arī bija pārliecināts par savas komandas triumfu divu spēļu summā. ''Mēs nospēlējām labi. Lai gan nesasniedzām pozitīvu rezultātu, arī šis iznākums nav bezcerīgs. Atbildes mačā mēs uzbruksim līdzīgi kā šodien no pirmās līdz pēdējai minūtei un uzvarēsim,'' vēsta ESPN.











