Krievijas futbola izlase tomēr vēlas spēlēt ar Lietuvu


LETA

22:01, 31. janvārī, 2012

Krievijas futbola izlase 29.maijā tomēr vēlas aizvadīt pārbaudes spēli ar Lietuvas valstsvienību, nevis Latviju, kā izskanēja pirmdien, vēsta izdevums «Sport-Ekspress».


  • Citos portālos

Krievijas Futbola federācija pašlaik veicot sarunas ar Lietuvas kolēģiem.

Par iespējamo spēlēšanu ar Latvijas izlasi pirmdien portālam «gazeta.ru» atklāja Krievijas Futbola federācijas (RFS) prezidents Sergejs Fursenko.

Gan Latvijai, gan Lietuvai no 1. līdz 3.jūnijam Igaunijā plānots piedalīties Baltijas kausa izcīņas turnīrā, kurā piedalīsies visas trīs Baltijas valstsvienības.

Tikmēr Krievijas izlase, gatavojoties Eiropas čempionāta finālturnīram, 25.maijā pārbaudes spēlē tiksies ar Urugvaju, bet 1.jūnijā paredzēta tikšanās ar Itāliju.

Reklāma

Sākotnēji pretiniekos 29.maija spēlē Krievijas izlase vēlējās redzēt Lihtenšteinu, taču sarunu gaitā Krievijas puse no šīs iespējas atteicās.

Fursenko pirmdien atklāja, ka 29.maijā un 1.jūnijā plānotie pārbaudes mači tiks aizvadīti Šveicē, kur Krievijas izlase trenēsies pirms Eiropas čempionāta sākuma, bet spēle ar Urugvaju notiks Maskavā.

Pirmā oficiālā spēle šogad Latvijas izlasei paredzēta 29.februārī, kad Turcijas kūrortpilsētā Antālijā draudzības mačā tiks samēroti spēki ar Kazahstānas valstsvienību.

Iepriekš Latvijas Futbola federācijas (LFF) ģenerālsekretārs Jānis Mežeckis atklāja, ka Baltijas kausa dēļ Latvijas izlase neizmantoja futbola spēļu aģentu piedāvātās iespējas aizvadīt pārbaudes spēles ar Franciju un to pašu Krieviju.

Latvijas izlases galvenais treneris Aleksandrs Starkovs, ar kuru LFF janvāra sākumā panāca vienošanos par līguma pagarināšanu, toreiz atzina, ka Baltijas kausa turnīrs ir svarīgāks par pārbaudes spēlēm.

Tajā pašā laikā Latvijas izlasei bijuši divi citi piedāvājumi par pārbaudes spēļu aizvadīšanu izbraukumā pret Japānu vai Bolīviju, tomēr tos nācies noraidīt, jo uz to datumu Latvijas izlase nespēs savākt iespējami labāko sastāvu, turklāt uz Bolīviju nāktos veikt ļoti tālu un nogurdinošu ceļu.



  • Citos portālos

Citi lasītāji iesaka


Šeit tiek apkopotas TVNET ziņas, kuras lasītāji visvairāk ir pārpublicējuši portālā draugiem.lv un facebook.com. Autorizējieties facebook un draugiem, lai redzētu, kas interesē Jūsu draugus.