Madrides «Real» kļūst par Karaļa kausa ieguvējiem (4)

Par Spānijas kausa ieguvējiem trešdien kļuva Madrides «Real» vienība, kas finālmačā uzveica savus principiālākos konkurentus «Barcelona» futbolistus.

«Copa del Rey» finālspēlē «Real» ar 2:1 cīņas izskaņā uzveica «Barcelona» komandu.

Rezultātu mača 11.minūtē atklāja «Real» futbolists Anhels di Marija, bet izlīdzinājumu «Barcelona» panāca tikai 68.minūtē, kad precīzs bija Marks Barta.

Savukārt par galveno mača varoni kļuva Garets Beils, kurš piecas minūtes līdz pamatlaika beigām guva skaistus vārtus un atnesa savai komandai uzvaru.

Atgādināsim, ka pusfinālā «Real» uzveica Madrides «Atletico» vienību, bet «Barcelona» tika galā ar «Real Sociedad» futbolistiem.

Jāizceļ, ka Madrides «Real» vienība Karaļa kausu izcīnīja jau 19. reizi.