Rudņevs nerealizē iespējas; HSV piedzīvo zaudējumu

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Artjoms Rudņevs svētdien Vācijas bundeslīgas čempionāta spēlē nespēja glābt Hamburgas SV (HSV) komandu no zaudējuma pret «Hannover 96» vienību, ko spēlētājs pārstāvēja aizvadītās sezonas otrajā pusē.

Aizvadītajā cīņā HSV izbraukumā ar rezultātu 0:2 (0:2) piekāpās «Hannover 96» klubam.

Rudņevs laukumā devās uz maiņu 46.minūtē, nomainot perspektīvo ASV izlases pussargu Džuliano Grīnu, kurš atrodas īrē no Minhenes «Bayern».

Desmit minūtes pēc došanās laukumā Rudņevam radās teicama iespēja samazināt rezultāta deficītu, tomēr uzbrucējs no aptuveni 11 metriem neviena nepiesegts nespēja bumbu pāradresēt pretinieku vārtu tīklā. Savukārt pamatlaika pēdējā minūtē Rudņevs trieca bumbu pret sāncenšu vārtu pārliktni.

Kopumā sev atvēlētajās minūtēs Rudņevs cīņu aizvadīja aktīvi, regulāri iesaistoties divcīņas.

Uzvaras vārtus mača 13.minūtē guva dāņu pussargs Leons Andreasens.

Rudņevs pagājušo sezonu sāka HSV komandā, tomēr vēlāk tika izīrēts «Hannover 96» komandai līdz sezonas beigām. Pēcāk «Hannover 96» neizmantoja iespēju Rudņevu iegādāties, kā rezultātā spēlētājs atgriezās Hamburgā.

Kopvērtējumā HSV vienība ar vienu punktu trijos mačos ieņem pēdējo, 18.vietu. Savukārt līderu godā ar septiņiem punktiem ir Leverkūzenes «Bayer», Minhenes «Bayern» un «Hannover 96».