Mančestras «United» izglābjas no zaudējuma «Albion»

Neizšķirti Anglijas premjerlīgas futbola mačā pirmdien spēkojās slavenā Mančestras «United» komanda.

Aizvadītajā spēlē Luija van Gāla padotie savā laukumā cīnījās neizšķirti 2:2 ar Vestbromvičas «Albion» futbolistiem.

Rezultātu spēles 8.minūtē ar teicamu sitienu vārtu augšējā stūrī atklāja «Albion» spēlētājs Stefāns Sesenjons, bet izlīdzinājumu «United» panāca otrā puslaika sākumā, kad lieliski nospēlēja Beļģijas pussargs Maruāns Felaini.

Vadībā «Albion» izvirzījās cīņas 66. minūtē, viens pret vienu izgājienu realizējot Saido Beraino. Trīs minūtes līdz pamatlaika beigām Nīderlandes futbolists Deilijs Blinds ar spēcīgu «šāvienu» panāca neizšķirtu.

Anglijas premjerlīgas kopvērtējumā «United» ar 12 punktiem 8 spēlēs ieņem sesto vietu, bet «Albion» ar 9 punktiem atrodas 14. pozīcijā.