Panamas futbolisti iegūst trešo vietu Zelta kausa izcīņā

BNS

Panamas futbola valstsvienība sestdien ASV Pensilvānijas štata pilsētā Česterā pēcspēles sitienos pārspēja ASV izlasi.

55. minūtē Roberto Nurse panamiešus izvirzīja vadībā, bet 70. minūtē Klints Dempsijs amerikāņiem rezultātu izlīdzināja. Vairāk vārtu no spēles netika gūti, bet pēcspēles 11 metru sitienos ar 3:2 bija pārāki Panamas futbolisti,

Svētdien finālā Filadelfijā Meksika sacentīsies ar Jamaiku.

Zelta kausa izcīņā piedalās Ziemeļamerikas, Centrālās Amerikas un Karību jūras valstu komandas. Priekšsacīkstēs 12 komandas bija sadalītas trijās grupās. Katras grupas divas labākās un divas labākās trešo vietu ieguvējas kvalificējās ceturtdaļfinālam.

Zelta kausa izcīņa notiek 13.reizi. Sešas reizes kausu izcīnījusi Meksika, piecas reizes ASV, kas bija iepriekšējā - 2013. gada turnīra uzvarētāja, bet vienu reizi - Kanāda.