FK «Jelgava» virslīgas mačā nosargā pārsvaru pret «Skonto»

BNS

Latvijas «SMScredit.lv Virslīgas» futbola čempionāta mačā svētdien FK «Jelgava» izbraukumā nosargāja uzvaru ar rezultātu 3:2 pret Rīgas «Skonto».

FK «Jelgava» mača gaitā atradās vadībā ar 2:0 un 3:1, taču galā viesi nosargāja uzvaru ar vienu vārtu pārsvaru.

Mača 21.minūtē Mārcis Ošs izvirzīja jelgavniekus vadībā, bet 36.minūtē Boriss Bogdaškins dubultoja viesu pārsvaru.

Pirmā puslaika beigās Vladislavs Gutkovskis guva vārtus «Skonto» labā, taču mirkli vēlāk Vjačeslavs Suškins atjaunoja jelgavniekiem divu vārtu pārsvaru.

«Skonto» labā 88.minūtē vārtus guva Ņikita Bērenfelds, taču galā uzvaru guva FK «Jelgava», kas komandai virslīgā bija trešais panākums pēc kārtas.

Abas komandas šosezon virslīgā divas reizes jau tikās. «Skonto» maijā savā laukumā uzvarēja ar 1:0, bet martā Olainē komandas cīnījās neizšķirti 0:0.

Turnīra tabulā «Skonto» ar 22 punktiem ieņem 3.vietu, savukārt FK «Jelgava» ar 20 punktiem ierindojas 4.pozīcijā.

Latvijas futbola virslīgas spēle: Rīgas «Skonto» - FK «Jelgava» 2:3 (1:3)

Vārtus guva: Vladislavs Gutkovskis (44.), Ņikita Bērenfelds (88.) - Mārcis Ošs (21.), Boriss Bogdaškins (36.), Vjačeslavs Suškins (45.+1)