CSKA bez Cauņas sastāvā zaudē Krievijas kausa finālspēlē

Maskavas CSKA komanda bez Latvijas futbola izlases pussarga Aleksandra Cauņas sastāvā pirmdien piedzīvoja zaudējumu Krievijas kausa izcīņas finālspēlē, kurā ar rezultātu 1:4 (1:1) piekāpās savai principiālajai konkurentei Sanktpēterburgas «Zeņit».

Aizvadītajā mačā «Zeņit» komanda pirmā izvirzījās vadībā, kad brazīliešu uzbrucējs Halks realizēja 11 metru soda sitienu, tomēr 36.minūtē nigēriešu uzbrucējs Ārons Olanare panāca izlīdzinājumu. Tiesa, otrajā puslaikā laukumā pilnībā dominēja pašreizējā Krievijas čempione «Zeņit», kuras rindās izcēlās Aleksandrs Kokorins, vēlreiz Halks (no 11 metru atzīmes) un Arturs Jusupovs, turklāt pēdējās 27 minūtes CSKA darbojās mazākumā.

Cauņa šim mačam nebija iekļauts CSKA pieteikumā, tomēr septembrī viņš kausa pirmās kārtas spēlē pat guva vārtus.

CSKA iepriekšējo reizi Krievijas kausā triumfēja 2012./2013.gada sezonā, kad turklāt finālspēlē laukumā izgāja arī Latvijas pussargs, bet kopumā vienība kausā triumfējusi 12 reizes.

Pērn par Krievijas kausa čempioniem kļuva Maskavas «Lokomotiv» komanda.

Cauņa šogad piedalījies tikai divos oficiālos mačos. Kā zināms, pussargs traumas dziedēšanas nolūkā nepalīdzēja Latvijas izlasei nesenajās pārbaudes spēlēs pret Slovākiju un Gibraltāru, bet tajā pat laikā pārbaudes mačā kluba rindās guva vārtus.

Krievijas premjerlīgā pašlaik CSKA ar 53 punktiem 26 spēlēs atrodas līderpozīcijā, par diviem punktiem apsteidzot «Rostov» vienību, bet ar 49 punktiem seko «Krasnodar» un «Zeņit».