«Atletico» futbolisti milžu cīņā pārspēj «Bayern» vienību

Otro uzvaru UEFA Čempionu līgas grupu turnīrā trešdien svinēja Spānijas komanda Madrides «Atletico», kas savā laukumā ar 1:0 (1:0) D apakšgrupas otrās kārtas mačā pieveica Vācijas superklubu Minhenes «Bayern». Vienīgos vārtus guva beļģu pussargs Janiks Karasko.

Labākā izdevība atklāt mača rezultātu 13. minūtē bija Eiropas čempionātā neveiksmīgi spēlējušajam Vācijas uzbrucējam Tomasam Milleram, kura sitienu no tuvas distances atvairīja «Atletico» vārtsargs Jans Oblaks. Deviņas minūtes vēlāk no teicamas pozīcijas pa «Bayern» komandas vārtu stabu pēc sitiena ar galvu sita pieredzējušais Madrides vienības uzbrucējs Fernando Torress.

Manuela Noiera sargāto cietoksni 35. minūtē atvēra beļģu pussargs Janiks Karasko, kas pretuzbrukumā precīzi sita tālajā vārtu stūrī, izvirzot «Atletico» vadībā ar 1:0.

Četras minūtes vēlāk francūzis Franks Riberī neizmantoja lielisku iespēju panākt izlīdzinājumu. Viņš no labas pozīcijas netrāpīja vārtu taisnstūrī, sitot bumbu nedaudz garām vārtu tuvajam stabam.

Otrā puslaika sākumā Vācijas kluba galvenais treneris Karlo Ančeloti veica vairākas maiņas, cenšoties spēlē panākt pozitīvu efektu, bet «Atletico» futbolisti veiksmīgi aizstāvējās. 83. minūtē čīlietis Arturo Vidals savā soda laukumā notrieca pretspēlētāju, par ko tiesnesis uz «Bayern» vārtiem nozīmēja 11 metru soda sitienu. To devās realizēt francūzis Antuāns Grīzmans, bet viņa sistā bumba trāpīja pa vārtu pārliktni.

Atlikušajā laikā Minhenes vienība visiem spēkiem devās uzbrukumā, lai gūtu kaut vienus vārtus, tomēr «Atletico» savu pārsvaru nosargāja, svinot otro panākumu divās D apakšgrupas spēlēs.

Tikmēr citā D apakšgrupas spēlē Krievijas klubs «Rostov» sava laukumā cīnījās neizšķirti 2:2 ar Nīderlandes komandu Eindhovenas PSV.

«Bayern» un «Atletico» vienības iepriekšējā sezonā tikās prestižā turnīra pusfinālā. Toreiz pēc diviem mačiem rezultāts bija neizšķirts 2:2, bet finālā, pateicoties viesos vairāk gūtiem vārtiem, iekļuva Madrides futbolisti.

Grupu turnīrā 32 komandas sadalītas astoņās grupās. Nākamo kārtu sasniegs katras grupas divas spēcīgākās komandas, trešo vietu ieguvējas sezonu turpinās UEFA Eiropas līgā, bet vājākajām vienībām sezona Eirokausos būs beigusies.

Čempionu līgas fināls 2017. gadā notiks 3. jūnijā «Millennium» stadionā Kārdifā.