«Koln» bez Rudņeva cīnās neizšķirti ar «Schalke 04»

Nespēlējot Latvijas futbola izlases uzbrucējam Artjomam Rudņevam, viņa pārstāvētā «Koln» komanda svētdien bundeslīgas mačā savā laukumā nospēlēja 1:1 (1:1) ar Gelzenkirhenes «Schalke 04».

«Koln» futbolistiem šis mačs neiesākās diez ko sekmīgi, jo jau otrajā minūtē viesu pussargs Alesandro Šeps panāca izlīdzinājumu. Mājinieku komandai tomēr izdevās atspēlēties, jo divas minūtes pirms pirmā puslaika pārtraukumam izcēlās šosezon rezultatīvi spēlējošais Antonī Modests.

Rudņevs slimības dēļ šim mačam nebija pieteikts.

Latvijas uzbrucējs šomēnes devās laukumā Vācijas kausa izcīņas spēlē, kurā «Koln» komanda ar 0:2 zaudēja viņa iepriekšējai komandai Hamburgas SV (HSV).

Savukārt bundeslīgā Rudņevs laukumā bijis 13 bundeslīgas spēles, iesitot trīs vārtus. Ja sezonas sākumā daugavpilietis nebija iemantojis komandas galvenā trenera Pētera Štēgera uzmanību, decembrī viņš izpelnījās lielāku spēles laiku, turklāt pēdējās trīs spēlēs pirms ziemas pārtraukuma guva divus vārtus. Taču pēdējā laikā Rudņeva loma komandā atkal ir mazinājusies.

Tikmēr citā svētdienas mačā bundeslīgas vicelīdere «Leipzig» izbraukumā ar 2:1 (1:0) pārspēja Menhengladbahas «Borussia», tādējādi pietuvojoties kopvērtējuma pirmajā vietā esošajai Minhenes «Bayern».

«Borussia» komandai šis ir pirmais zaudējums jaunā galvenā trenera Dītera Hekinga vadībā, kurš vienību pārņēma gada izskaņā.

Savukārt sestdien no zaudējuma izglābās «Bayern», kas viesos nospēlēja neizšķirti 1:1 (0:1) ar Berlīnas «Hertha». Šī mača rezultātu 21.minūtē atklāja mājinieku futbolists Vedads Ibiševičs, taču pašreizējajiem Vācijas čempioniem nekādi neizdevās atgūties un gūt kaut vienus vārtus. Tas beidzot tika izdarīts vien kompensācijas laika sestajā minūtē, kad izcēlās polis Roberts Levandovskis.

Šajā mačā notika arī incidents, jo «Bayern» galvenais treneris Karlo Ančeloti parādīja vidējo pirkstu «Hertha» faniem, kuri pēc speciālista vārdiem viņam uzspļāvuši. Sagaidāms, ka šajā jautājumā notiks izmeklēšana un trenerim var tikt piespriests sods.

Citā sestdienas spēlē drošu uzvaru guva Dortmundes «Borussia», kas ar 3:0 (1:0) apspēlēja «VfL Wolfsburg», kamēr «Hoffenheim» ar 2:0 (0:0) pieveica «Darmstadt 98».

Turnīra līdere ar 50 punktiem 21 spēlē ir «Bayern», bet piecus punktus tai zaudē «Leipzig» komanda. Tālāk ar 37 punktiem seko Dortmundes «Borussia» un «Hoffenheim» komandas, kamēr «Koln» ar 33 punktiem ir septītā.