«Barcelona» treneris: Šī uzvara veltīta visiem, kas mūs norakstīja

Spānijas klubs «Barcelona» savu sensacionālo uzvaru UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla trešdienas atbildes mačā veltījis visiem saviem kritiķiem, atzina Spānijas vienības galvenais treneris Luiss Enrike.

Aizvadītajā spēlē «Barcelona» ar 6:1 atbildes duelī sagrāva Parīzes «Saint-Germain» (PSG), divu spēļu summā triumfējot ar 6:5.

«Mēs daudz riskējām, bet tas deva rezultātu. Mums svarīgākais bija efektivitāte. Nedomāju, ka citi ceturtdaļfināla dalībnieki priecājas par mūsu iekļūšanu Čempionu līgas nākamajā kārtā,» laikrakstam «Marca» sacīja Enrike.

«Mums ir ļoti labas iespējas iegūt šo trofeju. Šis panākums pret PSG ir veltīts visiem, kuri mūs norakstīja pēc zaudējuma Parīzē,» piebilda Enrike.

Septiņas minūtes līdz mača beigām «Barcelona» atradās iedzinējos ar 1:3, taču šo minūšu laikā guva trīs bezatbildes vārtus.

«Barcelona» vienība UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfinālu sasniegusi jau desmito sezonu pēc kārtas.