Neimars ar gūtiem vārtiem debitē PSG rindās

Pasaules dārgākais futbolists Neimars svētdien ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli debitēja Parīzes «Saint-Germain» (PSG) komandā, palīdzot tai tikt pie uzvaras Francijas čempionāta otrās kārtas spēlē. PSG viesos ar 3:0 (0:0) uzveica «Guingamp» komandu.

Rezultāts šajā mačā tika atklāts spēles 52.minūtē, kad bumbu savos vārtos raidīja «Guingamp» spēlētājs Džordans Ikoko. Vēl pēc desmit minūtēm urugvajiešu uzbrucējs Edinsons Kavani panāca 2:0 pēc Neimara rezultatīvas piespēles, bet 82.minūtē Brazīlijas zvaigzne teica savu vārdu, atklājot gūto vārtu rēķinu PSG rindās.

Augusta sākumā PSG par rekordlielu summu, 222 miljoniem eiro, Neimaru nopirka no Spānijas granda «Barcelona».

Francijas čempionāta pirmās kārtas spēlē pirms nedēļas Neimars vēl netika pieteikts, taču tagad debitēja PSG rindās.

PSG tika pie otrās uzvaras divos mačos, esot viena no piecām komandām, kurai ir pa diviem panākumiem.

Vēl vienā mačā pērnā gada Francijas čempiopne «Monaco» ar 4:1 (3:1) viesos uzvarēja «Dijon» komandas futbolistus, arī tiekot pie otrā panākuma divos mačos. Uzvarētājiem ar «hat-trick» izcēlās Radamels Falkao.

Seši punkti no divām spēlēm ir arī Lionas «Olympique», Marseļas «Olympique» un «Saint-Etienne» komandām.