Noskaties: Dramatiskākā pēdējā minūte Anglijas futbolā?

Futbola laukumā pēdējā minūtē sen nebija redzēti tik daudzi notikumi. Svarīgi notikumi, kas izšķir mača likteni. Divu Anglijas zemāko līgu komandu duelī «Widnes» vienība vēl 92. minūtē mačā pret «Padiham» atradās vadībā ar 3:1, bet atlikušās minūtes laikā (tiesneša pieliktais kompensācijas laiks bija 3 minūtes) pamanījās šo pārsvaru izsēt.

Vispirms «Padiham» pēc veiksmīgas apstākļu sakritības rezultātu samazināja līdz minimumam, vēlāk laimīgi divreiz izglābās no vārtu zaudējuma, un pašās pēdējās sekundēs tika gūti trešie vārti un panākts neizšķirts.

Komandas pārstāv Anglijas Ziemeļrietumu līgu.